Praca BRUKARZ Olecko Ziem-Bud Hubert Chmielewski

Miejsce pracy:
19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 860 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olecko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olecko

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 860 - 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 01.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie, pracodawca przyuczy.

Nazwa pracodawcy: Ziem-Bud Hubert Chmielewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

19-400 Kukowo 61 A, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olecki

Gmina pracodawcy: Olecko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kukowo

Numer budynku pracodawcy: 61 A

Profil działalności pracodawcy: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz