Praca BRUKARZ Konstantynów Łódzki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Konstantynów Łódzki, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: układanie kostki i elementów betonowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Konstantynów Łódzki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pabianicki

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 925 PLN

Data zakończenia pracy: 21.03.2021

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Waryńskiego 11, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pabianicki

Gmina pracodawcy: Pabianice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pabianice

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Pomiechówek (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Milówka (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż maszyn i urządzeń rolniczych.WYMAGANIA:wykształcenie min. zawodowe ( rolnicze, mechaniczne) mile widziane doświadczenie, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Szówsko (podkarpackie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Żywiec (śląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

- utrzymanie w należytym porzadku i czystości pokoi mieszklanych pomieszczeń korytarzy,- mycie okien- utrzymanie czystości w łazienkach i pomieszczeniach WC- codzienne sprzątanie pokoi dziennego pobytu
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Strzałkowo (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - od 2 000 PLN

pielęgnacja dłoni, zabiegi upiększające twarz, pielęgnacja stóp, depilacja całego ciała, pielęgnacja twarzy, szyi i dekoldu,
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Parczew (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wykonywanie prac magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Nowogród Bobrzański (lubuskie)

KINOOPERATOR - 997,4 PLN

Kompleksowa realizacja projekcji filmowych, montaż, demontaż kopii filmowych, bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń projekcyjnych oraz sprzętu kinowego, prace techniczne, montażowe przy organizacji wydarzeń scenicznych. Wymagania: wykształcenie minimum średnie, obsługa komputera, uprawnienia SEP do 1KV typu E.
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wejherowo (pomorskie)

TOKARZ CNC - od 13,5 PLN

Tokarz CNC
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 1 750 PLN

pomoc w obsłudze zatrudnienia pracowników spoza UE,pomoc w obsłudze procesu legalizacji pobytu pracowników spoza UE,kontrola obiegu dokumentów.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Piaseczno (mazowieckie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

pakowanie wyrobów gotowych, etykietowanie, kontrola jakości pakowanych wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Zduńska Wola (łódzkie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 12 000 PLN

Analiza wymagań, projektowanie funkcjonalności aplikacji, realizacji projektów, współpraca z inzynierami klienta i zespołem w Charkowie, mentoring młodszych programistów, udział w rozmowach kwalifikacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kamienica Polska (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ I ZAKUPÓW - od 3 200 PLN

wykształcenie średnie, konieczne doświadczenie w branży handlowej (doświadczenie w pracy w dziale handlowym, zamówień, logistyki), prawo jazdy kat B, obsługa programu CDNXL.Przyjmowanie zamówień sporządzanie zapytań ofertowych, analiza ofert, dokonywanie zakupów.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Krotoszyn (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

obsługa magazynu, przyjmowanie towaru na inne sklepy, obsługa programu magazynowego
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Żuromin (mazowieckie)

SPECJALISTA DS UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Sprzedaż ubezpieczeń oraz pomoc w prowadzeniu biura
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

Serwis terenów zielenii, doskonała znajomość roślin, doskonała znajomość obługi maszyn (narzedzia ręczne, elektryczne nożyce, glebogryzarka), doskonała znajomość chorób i szkodników.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ - od 2 400 PLN

zbrojarz
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

KELNER-BARMAN - 997,4 PLN

obsluga kasy fiskalnej, konsumetów, parzenie kawy, itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Krzeszów (dolnośląskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług : dzielenie przesyłek, przekazów pocztowych, telegramów na rejony doręczeń, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej SA
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wystawianie towaru do sprzedaży, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

TELEMARKETER - od 1 850 PLN

sprzedaż telefoniczna usług szkoleniowych z zakresu BHP.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zabrze (śląskie)

obsługa kelnerska sali konsumpcyjnej, przygotowywanie zastawy, sztućców, naczyń obrusów.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Ciechanów (mazowieckie)