Praca BRUKARZ Dzierżoniów PW- "BAZA" - Jacek Jawny

Nowowiejska 128, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Brukowanie, naprawianie i rozbieranie ukic, placów, dróg, chodników, itp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: PW- "BAZA" - Jacek Jawny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Nowowiejska

Numer budynku pracodawcy: 128

Profil działalności pracodawcy:
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 2 800 PLN

prace budowlane w Starachowicach i powiecie starachowickim
DREWBUD - 2016-08-24 - Starachowice (świętokrzyskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zapoznanie z przepisami BHP i p.poż zapoznanie z pracą na markecieprzeszkolenie pod względem obsługi kasy fiskalnej, terminala płatniczego, skanera, wagi elektronicznejprzyuczenie do pracy na stoisku mięsnymzapoznanie z zasadami esksponowania towaruzapoznanie z prawidłową obsługą klientów zgodnie ze standardami firmy DINOzapoznanie z obsługą urządzeń do mycia i dezynfekcji, środkami czystości, maszyną do belowania makulatury oraz maszyną do mycia podłóg
Dino Polska S.A. - 2015-12-31 - Łagiewniki (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: brukarstwo WYMAGANIA: wykształcenie podstawowe/zawodowe, prawo jazdy kat. B lub B+E
P.P.U.H. Kas-Bud Damian Kasprzyk - 2016-05-18 - Koszęcin (śląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 2 000 PLN

przyjmowanie dostaw, montaż mebli
ABRA S.A - 2016-09-22 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

układanie kostki brukowej, przygotowywanie nawierzchni pod układanie kostki brukowej
F.H.U. CHAPBRUK Wojciech Chmielowski - 2016-08-03 - Karniowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

POMOCNIK OPERATORA BELOWNICY WYSEGREGOWANYCH ODPADÓW - od 1 850 PLN

zapoznanie się z zasadami obsługi maszyny do belowania tzw. belownicy, przygotowanie belownicy przed rozpoczęciem procesu formatowania odpadów w bryły o określonych wymiarach i określonym ciężarze , sprawdzanie prawidłowości funkcjonowania belownicy tj napędów, podzespołów prasujących, konserwowanie belownicy, utrzymywanie w czystości miejsca/stanowiska pracy
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH Tadeusz Drozdowski - 2016-09-19 - Bielawa (dolnośląskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 1 850 - 3 000 PLN

Tworzenie i wystawianie aukcji obuwia na allegro.
THE BEST Dominik Gajos - 2016-02-02 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 750 PLN

niwelacja terenu, układanie kostki i krawężników, pracodawca zapewnia transport
Firma Budowlana "JOL-BRUK" Jolanta Krzykawska - 2015-11-19 - Ogrodzieniec (śląskie)

ASYSENT KIEROWNIKA DZIAŁU WTRYSKAREK - od 3 000 PLN

zapewnienie i utrzymanie systemu prewencyjnego utrzymania w ruchu maszyn, urządzeń i narzędzi do produkcji w tym form wtryskowych, planowanie i realizacja remontów maszyn, współzarządzanie podległymi Technikami Utrzymania Ruchu, kontrola procesu wtrysku i jakości elementów uzyskanych w niniejszym zakresie, przygotowywanie i realizacja budżetu dla własnej aktywności, zarządzanie gospodarowaniem częściami zamiennymi, działania w celu aktywizowania pracowników do poprawy procesów, gospodarka mediami energetycznymi, aktywność w zakresie poprawiania, udoskonalnia, poszukiwania nowych rozwiązań w obsługiwanych procesach, podnoszenie wiedzy, umiejętności, samodoskonalenie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
Ace Rico Poland Sp. z o.o. - 2016-11-21 - Bielawa (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 16 PLN

prace budowlane przy drogach
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

POMOC KSIĘGOWEGO - 997,4 PLN

pomoc księgowego
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SZWACZ - 997,4 PLN

szwacz
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Rydzyna (wielkopolskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWO- GOSPODARCZY - od 500 PLN

Drobne prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Bielawa (dolnośląskie)

roboty drogowe
P.U.H.P DUDEK Marcin Dudek - 2016-06-14 - Ryki (lubelskie)

ŚLUSARZ - MECHANIK - od 2 000 PLN

- prace naprawcze, remontowe i modernizacyjnew warsztacie; - serwis urządzeń u klientów: naprawa, przeglądy; - obsługa elektronarzędzi;
DOMINO Spółka Jawna Eugeniusz Świszcz, Zofia Świszcz - 2016-03-18 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

- obróbka warzyw- krojenie warzy- przygotowywanie posiłków- mycie naczyń- wydawanie posiłków- obsługa- utrzymywanie czystości w kuchni
SUFLAK LUDWIKA LECHOCKA - 2016-07-07 - Piława Dolna (dolnośląskie)

PRAKTYKANT NA STANOWISKU DS.PROWADZENIA SKŁADNICY AKT - nieodpłatny

1. Przygotowywanie korespondencji w BA2. Przygotowywanie projektów pism.3. Przyjmowanie i segregacja dokumentów do składnicy akt.4. Sprawdzanie dokumentów przekazywanych z komórek organizacyjnych do archiwum zgodnie z zarządzeniem w sprawie jednolitego rzeczowego wykazu akt w Izbach i urzędach skarbowych.
IZBA SKARBOWA WE WROCŁAWIU - 2015-07-22 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

BRUKARZ - 2 500 - 3 000 PLN

Prace związane z budową chodnika i placu manewrowego, wykonanie z betonowej kostki (polbruk), tj. niwelacja terenu, układanie kostki, zagęszczanie, sprzątanie ternu. Praca w delegacji w Nowym Mieście nad Pilicą w ramach umowy zlecenie na listopad/grudzień. Pracodawca zapewnia dojazd z Piły i zakwaterowanie.
Blue Line Engineering Spółka Akcyjna - 2016-11-15 - Krzywopłoty (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 14 PLN

Układanie galanterii budowlanej, kostki brukowej, obrzeży, krawężników, wykonywanie podbudów z kruszywa łamanego.
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Imielin (śląskie)

BRUKARZ - 3 000 - 4 000 PLN

Odtwarzanie terenu, prace brukarskie i inne przy budowie sieci gazowej.
"SEGUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-23 - Gdynia (pomorskie)

wykonywanie nawierzchni brukowych, układanie kostki
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Rokietnica (podkarpackie)

układanie kostki granitowej, i brukowej, przygotowywanie terenu pod wyłożenie kostki, prace posostałe związane z brukarstwem zagospodarowniem terenu, ogrodów.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Głogów (dolnośląskie)

wykopy, rozbiórki starych nawierzchni, zagęszczanie podbudowy, układanie kostki, obrzeży, krawęzników
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Ostrów (małopolskie)

układanie kostki i krawężników
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FAST – BRUK MARIUSZ PELCER - 2016-04-11 - Kwidzyn (pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pokoji hotelowych i łazienek
DELTA IN Sp. z o.o. - 2016-06-01 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

Spedytor
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

wykonywanie nawierzchni z kostki, mozaiki przy posesji z kamienia i klinkieru
Uslugi Ogólnobudowlane Boroń Sebastian - 2015-12-09 - Wrocław (dolnośląskie)

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Brzeg (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed