Praca BRUKARZ Długie P.H.U. "SZWAGRO-BUD" GRZEGORZ SZPECIŃSKI

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej, zarządzanie pracownikami

Data publikacji: 2016-03-15

Lokalizacja: Długie (łódzkie)

Pracodawca: P.H.U. "SZWAGRO-BUD" GRZEGORZ SZPECIŃSKI

Miejsce pracy:
97-565 Długie 66, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Układanie kostki brukowej, zarządzanie pracownikami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Długie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomszczański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lgota Wielka

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: P.H.U. "SZWAGRO-BUD" GRZEGORZ SZPECIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: radomszczański

Gmina pracodawcy: Lgota Wielka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Długie

Numer budynku pracodawcy: 66

Profil działalności pracodawcy: Wydobywanie żwiru i piasku

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz