Praca BRAND MANAGER KFC/KIEROWNIK MARKI KFC Wrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Firma jest właścicielem marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella. Analiza wyników biezących działań marketingowych, w tym okien promocyjnych. Prognozowanie sprzedaży wynikającej z działań marketingowych. Poroponowanie polityki cenowej marki KFC. Analiza rynku i trendów-wspierająca tworzenie stategii działań KFC na rynku polskim.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRAND MANAGER KFC/KIEROWNIK MARKI KFC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Wrocław

Zawód: menedżer marki (brand manager)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), handlowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe kierunek handel lub zarządzanie; staż pracy min. 8 lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w restauracjach należących do grupy YUM; znajomość języka angielskiego; zdolności analityczne i liczbowe, znajomość zagadnień ekonomicznych, finansowych i ogólnych koncepcji biznesowych i terminologii w tym zakresie.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 8

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gliniana

Numer budynku pracodawcy: 20/22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: menedżer marki (brand manager)