Praca BRAKARZ PREFABRYKACJI Gralewo-Stacja Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "GRALBET" Sp.z o.o.

Gralewo PKP 194, 13-214 Gralewo-Stacja, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Prace związane z wykonywanym zawo

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł/godz. brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRAKARZ PREFABRYKACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gralewo-Stacja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: działdowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rybno

Zawód:
pozostali kontrolerzy (sterowniczy) procesów przemysłowych gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość rysunku technicznego

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicnzego, mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "GRALBET" Sp.z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: działdowski

Gmina pracodawcy: Rybno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gralewo-Stacja

Ulica pracodawcy: Gralewo PKP

Numer budynku pracodawcy: 194

Profil działalności pracodawcy:
produkcja kostki brukowej, wyrobów z żelbetonu, strunobetonu, wyr. konstrukcyjnych, nietypowych w/g zamówień, betonu towarowego, zbrojeń, prefabrykatów dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie