Praca BRAKARZ-KONTROLER JAKOŚCI Białostoczek AMERPOL KARTON SP. Z O.O.

15-592 Białostoczek k. Kurian, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Brak danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRAKARZ-KONTROLER JAKOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białostoczek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białostocki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zabłudów

Zawód: kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: AMERPOL KARTON SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: białostocki

Gmina pracodawcy: Zabłudów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białostoczek

Numer budynku pracodawcy: k. Kurian

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, bandowanie palet, ustawianie palet, układanie opakowań
AMERPOL KARTON SP. Z O.O. - 2016-09-07 - Białostoczek (podlaskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 850 PLN

-sprzedaż wyrobów cukierniczych,-zamawianie i przyjmowanie zamówień,-przygotowywanie napojów gorących,-utrzymanie porządku w punkcie sprzedazy
"U LECHA"- ZAKŁAD CUKIERNICZY- TRUSKOLAWSKI - 2016-12-21 - Łapy (podlaskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Łapy (podlaskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

obróbka kamienia
DANEX DANIEL ZAJĄCZKOWSKI - 2016-05-19 - Kuriany (podlaskie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

Prace stolarskie, produkcja schodów drewnianych. Osoby chętne do przuczenia.
SCHODY-CHUDZIŃSKI Piotr Chudziński - 2016-08-10 - Choroszcz (podlaskie)

OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 780 PLN

obsługa wózków widłowych, załadunek towaru
HERMES RECYCLING sp. z o.o. - 2016-10-28 - Barszczówka (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 13 PLN

-sprzedaż i obsługa klientów,-dbanie o ekspozycję,-dbanie o czystość i porządek, -przyjmowanie i wydawanie towaru
PH"SABO" Sp zoo sp .k. - 2017-02-20 - Łapy (podlaskie)

PIELĘGNIARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Łapy (podlaskie)

LISTONOSZ - od 1 025 PLN

- doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,- realizacja planów sprzedazowych dot. wybranych usług i towarów,- rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji,- wsparcie placówki pocztowej w innych pracach zw. z obsługą przesyłek
Poczta Polska S.A. - 2016-09-13 - Zabłudów (podlaskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Łapy (podlaskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 2 400 - 3 800 PLN

- kontrola jakości i dopuszczenie do obrotu wyrobów gotowych,- kontrola międzyoperacyjna wyrobów- przeprowadzenie pomiarów jakościowych i zapisów zgodnie z wymaganiami systemu ISO- nadzór nad sprzętem kontrolno - pomiarowym- sporządzanie raportów i zestawień pokontrolnych
MEDGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-14 - Księżyno (podlaskie)

PILARZ,KIEROWCA - od 1 850 PLN

Brak danych
PIOTR SZUTKO USŁUGI LEŚNE - 2016-07-26 - Studzianki (podlaskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

"Bordrew" Zofia Borczyńska - 2016-09-19 - Gródek (podlaskie)

PRACOWNIK DO PRODUKCJI OKIEN I DRZWI PCV - 2 000 - 3 500 PLN

produkcja okien / drzwi z aluminium
EDMAX ŻUKOWSKI S.C. STANISŁAW ŻUKOWSKI, MARIUSZ ŻUKOWSKI - 2016-10-13 - Wasilków (podlaskie)

MONTER BRAM GARAŻOWYCH, AUTOMATYKI,OGRODZEŃ,STOLARKI BUDOWLANEJ - 2 000 - 3 000 PLN

-montaż bram, drzwi, okien, automatyki, ogrodzeń w miejscu wbudowania,- używanie narzędzi typu wiertarka, wkrętarka, nitownica, kątówka itp.
BRAMSTER Andrzej Byczkowski - 2016-10-06 - Łapy (podlaskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Wasilków (podlaskie)

MAGAZYNIER - PAKOWACZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Choroszcz (podlaskie)

STOLARZ - od 2 600 PLN

praca w drewnie, umiejętność obsługi maszyn
Zakład Stolarski "STABART" Stanisław Perkowski - 2016-11-16 - Gąsówka-Osse (podlaskie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

prasowanie odzieży na pasie przemysłowym i żelazku, składanie odzieży, wykonywanie drobnych poprawek krawieckich
Magdalena Świerzewska GRAND SERVICE - 2016-10-18 - Gródek (podlaskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

pilnowanie mienia i posesji, obchodyprowadzenie ewidencji wejść i wyjść w firmieutrzymanie porządku na terenie firmy odśnieżanie
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE D.K.LAMIN SPÓŁKA JAWNA PIOTR DANILUK, WIKTOR KIERSNOWSKI - 2016-06-01 - Zaścianki (podlaskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W OGRODNICTWIE - od 1 850 PLN

znajomość kwiatów, pakowanie kwiatów, przygotowanie do transportu, dbanie o kwiaty
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Hryniewicze (podlaskie)