Praca BLACHARZ-SPAWACZ Zielona Góra Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS INTEGRAL Sp. z o.o.

Racula-Ruciana 10, 66-004 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: według stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 300 - 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ-SPAWACZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: blacharz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 300 - 2 800 PLN

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS INTEGRAL Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Racula-Ruciana

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz*

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - od 2 300 PLN

sporządzanie dokumentacji sprzedażowych q obcym języku; kreowanie polityki sprzedaży; praca w terenie; analiza potrzeb klientów; sprzedaż, kupno samochodów; usługi holowania, transportowania pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Zielona Góra (lubuskie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE REALIZACJI BADAŃ - nieodpłatny

- poznanie struktury Urzędu oraz podstawowych aktów prawnych regulujących pracę Urzędu; - zapoznanie się z organizacją Wydziału i sposobem prowadzenia badań statystycznych; - poznanie metodologii badania koniunktury gospodarczej, sposobu prezentacji wyników i wykorzystania informacji będących wynikiem prowadzonych badań; - poznanie obowiązujących rejestrów i baz danych wykorzystywanych do bieżącej aktualizacji jednostek sprawozdawczych;- czynne uczestnictwo w realizacji badań.
URZĄD STATYSTYCZNY W ZIELONEJ GÓRZE - 2016-03-15 - Zielona Góra (lubuskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 12,02 PLN

przyjmowanie towaru, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru; prowadzenie dokumentacji magazynowej; obsługa urządzeń technicnzych (czytników kodów kreskowych, komputera), posługiwanie się urządzeniem do odczytywania kodów kreskowych z oprogramowaniem "Magazyn Online" oraz naprawa drobnych błędów oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Zielona Góra (lubuskie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Zielona Góra (lubuskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

FRYZJER - od 875 PLN

wg stanowiska
MAŁGORZATA NOWEK N STUDIO - 2015-11-12 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Zielona Góra (lubuskie)

BLACHARZ-SPAWACZ - 2 300 - 2 800 PLN

według stanowiska
Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS INTEGRAL Sp. z o.o. - 2016-10-24 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT - LABORANT MIKROBIOLOGICZNY - od 1 850 PLN

wykonywanie badań w Pracowni Mikrobiologii Ogólnej i Pracowni Schorzeń Jelitowych, przygotowywanie pożywek mikrobiologicznych, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - 2016-09-15 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH - od 3 000 PLN

kierowanie robotami budowlano-montażowymi, koordynowanie realizacji zadań, sporządzanie harmonogramów
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. - 2016-06-07 - Zielona Góra (lubuskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

bieżąca obsługa sekretariatu, prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa spotkań, dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentów oraz ich archiwizacja, przyjmowanie i nadawanie e-maili oraz faksów, sporządzanie pism zlecanych przez dyrekcję, zaopatrywanie biura w materiały biurowe
WOJEWÓDZKA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. C. NORWIDA - 2016-11-18 - Zielona Góra (lubuskie)

LABORANT CHEMICZNY - od 1 850 PLN

badania próbek środowiskowych, analiza fizyko-chemiczna
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Zielona Góra (lubuskie)

SITODRUKARZ - do 2 100 PLN

Obsługa sitodrukarki, naświetlanie ram
Usługowa Spółdzielnia Pracy Uniwersum - 2016-01-15 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWNIK DO SPRAW ROZWOJU PRODUKTU - od 925 PLN

zabezpieczenie zakładu w produkty do produkcji, prowadzenie księgowości zakresie środków trwałych, towaru, ustalanie montażu i demontażu produktów, utrzymywanie w pełnej sprawności i koordynacji maszyn i urzadzeń zakładu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

STRAŻNIK - od 2 100 PLN

ochrona obiektu na terenie Zielonej Góry i okolic
ZAKŁAD USŁUGOWO-BUDOWLANY"WIW-BUD" A. WASZAK - 2016-12-21 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - KIEROWNIK ZMIANY PRACOWNICZEJ - od 3 000 PLN

organizacja pracy magazynu i kierowanie zespołem magazynierów w czasie zmiany pracowniczej. Przydzielanie zadań i rozliczanie. Planowanie kolejności kompletacji towarów i tras wywozu. Inne prace charakterystyczne dla pracy zmianowego.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DELTA" SPÓŁKA JAWNA R.KALICIŃSKI, L.LECH, M.NIEWINOWSKA - 2016-11-08 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - 2 400 - 2 900 PLN

doświadczenie w obsłudze mazyn i urządzeń, doświadczenie w piaskowaniu, wierceniu, pracy z otwornicą oraz cięciu na piłach tasmowych, cięciu gilotynowym, wykrawaniu otworów, wypalaniu na wypalarce, wypalaniu palnikiem plazmowym i gazowym , prostowanie/wyginanie blach na prasie hydraulicznej, doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych z ładunkiem nienormowanym i gabaryty
Smulders Polska Sp. z o.o. - 2017-01-25 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZĄTACZKA - do 6 PLN

sprzątanie lokalu gastronomicznego w godzinach rannych lub wieczornych
Patrycja Podsiewa PE&PE - 2016-02-09 - Zielona Góra (lubuskie)

ŚLUSARZ (MOGĄ BYĆ OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI) - 2 000 - 3 000 PLN

Przygotowywanie materiałów do procesu produkcyjnego
EKO STAL Sp. z o.o. - 2016-11-24 - Zielona Góra (lubuskie)

TYNKARZ - MALARZ - od 1 850 PLN

Usługi Remontowo-Budowlane Daniel Leszko - 2016-09-19 - Zielona Góra (lubuskie)

REFERENT DS. INFRASTRUKTURY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - LIDER ZESPOŁU - od 3 000 PLN

efetywne zarządzanie gospodarką magazynową, nadzór nad dostawami oraz wydaniami towarów, koordynowanie prac zespołu magazynierów,systematyczna obsługa zwrotów, kontrola stanów magazynowych oraz okresowa inwentaryzacja, obsługa kolektora danych, nadzór nad powierzonym sprzętem technicznym oraz pilnowanie terminów badań UDT i serwisu, kontrola przestrzegania przepisów BHP, sporządzanie raportów z przebiegu realizaji prowadzonych prac.
EMAKS spółka z o.o. spółka komandytowa - 2016-07-19 - Zielona Góra (lubuskie)

TECHNIK ELEKTRONIK (Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI) - od 3 635,71 PLN

instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń elektronicznych. montaż i serwis podzespołów elektronicznych i sieci komputerowych, naprawa elektroniki sprzętu komputerowego
ZAKŁAD USŁUGOWY "PAWLUK" KRZYSZTOF PAWLUK - 2016-12-07 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

rozbiórka pojazdów
ROTHAAR MALINOWSKI PIOTR - 2016-10-20 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

początkowo pomoc przy rozdzielaniu pism i korespondencji a w przyszłości inne prace związane z funkcjonowaniem kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze "Kancelaria Komornicza" - 2016-05-10 - Zielona Góra (lubuskie)

KRAWIEC-KUŚNIERZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Zielona Góra (lubuskie)

PROGRAMISTA - od 3 000 PLN

interpretowanie założeń, wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla aplikacji, przygotowywanie i analizowanie algorytmów; tworzenie i modyfikowanie kodu aplikacji w wybranym języku i środowisku programowania; testowanie kodu w celu wykrycia i usunięcia błędów oraz zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji
Jochen Merz Freeform Technologies - 2016-05-09 - Zielona Góra (lubuskie)

KONTROLER POBORU ENERGII - od 3 000 PLN

Odczyt liczników energii elektrycznej oraz sprawdzanie układów pomiarowych - oddział Zielona Góra miejscowości Lubsko, Jasień i okoliczne wioski
Enea Pomiary Sp. z o.o. - 2017-01-12 - Zielona Góra (lubuskie)