Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Tarnobrzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: blacharz samochodowy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnobrzeg

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby zarejestrowane w tutejszym Urzędzie jako bezrobotne, którym ustalono profil pomocy II, spełniające co najmniej jedno z niżej wymienionych kryteriów:- osoby długotrwale bezrobotne,- osoby korzystające ze świadczeń pomocy społecznej,- osoby bezrobotne posiadające co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia,- osoby niepełnosprawne,- osoby powyżej 50 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WER (265) D. OBS. I ADMIN. B. AUD. WEW. I KON. - 997,4 PLN

zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łódź (łódzkie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Nauczyciel przedszkola
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta; zamawianie, przyjmowanie oraz wykładanie towarów na półki; metkowanie towarów; utrzymywanie czystosci w miejscu pracy; kontrola terminów ważności; obsługa kasy fiskalnej i terminala
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Osiek (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK - od 1 200 PLN

Naprawa maszyń i urządzeń ogrodowych i budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Łódź (łódzkie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

skierowanie na staż FP (6/1)
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Darłowo (zachodniopomorskie)

CERAMIK WYROBÓW CERAMIKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Przygotowanie maszy formierskiej, formowanie ręczne kafli, w formach metalowych, czyszczenie, gładzanie, wykańczanie
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Węgierska Górka (śląskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- prowadzenie dokumentacji medycznej,- informowanie pacjentów na temat świadczeń medycznych,- zapisywanie pacjentów na usługi medyczne,- obsługiwanie korespondencji w tym pisanie pism do urzędów,- obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Łódź (łódzkie)

HISTORYK SZTUKI - 997,4 PLN

Opracowanie darów, pomoc w rozdziale magazynów, pomoc w organizacji wydarzenia kulturalnego i lekcji muzealnych, udzielanie konsultacji zgodnie z przepisami muzealnymi, przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz przepisów wynikajacych z ustawy o ochronie danych osobowych
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Będzin (śląskie)

PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 850 PLN

prace biuowe
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Przasnysz (mazowieckie)

obsługa klientów i rejestracja sprzedaży na kasie fiskalnej - pomocekspozycja towarówobsługa lottomatuprzestrzeganie i stosowanie procedur obowiązujących w sieci
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ TELEINFORMATYCZNYCH - od 2 200 PLN

Budowanie, konserwowanie i remontowanie telekomunikacyjnych linii kablowych ziemnych, kanałowych i napowietrznych. Montowanie złączy kablowych, elementów zakończeń kabli, przełącznic, wykonywanie instalacji antenowych i teleinformatyczne wewnętrzne, wykonywanie instalacji antenowych systemó radiowych stosując narzędzia, przyrządy monterskie, środki ochrony osobistej, sprzęt specjalistyczny i zmechanizowany oraz narzędzia i specjalistyczną aparaturę pomiarową. Umawianie wizyt na terenie ukrainy w jezyku ukraińskim lub rosyjskim w celu montażu urządzeń sieciowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Jawor (dolnośląskie)

Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ obowiązującymi w miejscu pracy. Zapoznanie z zakresem czynności i obowiązków oraz regulaminem pracy. Zapoznanie z asortymentem oraz technikami prezentacji i sprzedaży. Poznanie standardów obsługi klienta, udzielanie informacji o towarze. Umiejętnośc przygotowywania produktów do sprzedazy i ich eksponowanie; przyjmowanie i etykietowanie towaru. Rozmieszczanie towaru wg wymogów firmy,pakowanie towaru;obsługa kasy fiskalnej i terminala. Przyjmowanie należności za sprzedany towar,udzielanie informacji o towarze, obsługa komputera-program magazynowy.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łuków (lubelskie)

KSIĘGOWY - 1 850 - 2 500 PLN

dekretacja i księgowanie dokumentów - wprowadzanie danych do systemu komputerowego - sporządzanie deklaracji VAT, CIT oraz miesięcznych raportów dla Klientów - kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, itp.) - prowadzenie rozliczeń podatkowych - naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Jaworzno (opolskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż znaczków pocztowych, obsługa komputera, przyjmowanie przesyłek listowych, eksponowanie towarów, wypełnianie druków zamówień towarów, obsługa terminala, rozdzielanie przesyłek pocztowych, sporządzanie spisu towarów znajdujących sie w sklepie.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Mostkowo (zachodniopomorskie)

sprzedaz towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Chełm (lubelskie)

INŻYNIER DS. SYSTEMÓW - do 6 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za utrzymywanie baz danych, ich administrowanie. Będzie także odpowiedzialna, za jakość kodu oraz tworzonych rozwiązań. Wdrażanie nowych funkcjonalności bez nadzoru.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wrocław (dolnośląskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

Czynności porządkowe, pomoc nauczycielowi pracującemu z dziećmi. 7.45-15.45
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Słupsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - PRACOWNIK DS OBSŁUGI KLIENTA STACJONARNEGO I INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

Obsługa klienta na stanowisku z wyspecjalizowanym obuwiem, asystowanie w realizacji zamówień sklepu internetowego. Wymagania: wykształcenie min zawodowe, preferowane średnie, komunikatywność, uczciwość, łatwość nawiązywania kontaktu z klientem, mile widziane doświadczenie w sprzedaży na allegro.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe, oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz artykułów
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Dęblin (lubelskie)

MERCHANDISER - 10 - 11 PLN

wyłożenie towaru po dostawie, uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty, sprawdzenie dostępności produktów
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

dbanie o czystośc pokoji, przekazywanie do pralni pościeli, ręcznikównadzór nad pokojami hotelowymi
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-10-27 - Jaksice (małopolskie)

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Krasnopol (podlaskie)

SPRZĄTACZ - do 1 092 PLN

Sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, korytarzy+ mycie okien 2 razy w roku. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawca telefoniczny Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

obsługa kasy fiskalnej i drukarki fiskalnej, obsługa programu sprzedażowego, tankowanie pojazdów klientów, bezpośrednia obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)

obsługa klienta, wykładanie towaru, prace porządkowe w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Złotoryja (dolnośląskie)