Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Tarnobrzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: blacharz samochodowy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnobrzeg

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby zarejestrowane w tutejszym Urzędzie jako bezrobotne, którym ustalono profil pomocy II, spełniające co najmniej jedno z niżej wymienionych kryteriów:- osoby długotrwale bezrobotne,- osoby korzystające ze świadczeń pomocy społecznej,- osoby bezrobotne posiadające co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia,- osoby niepełnosprawne,- osoby powyżej 50 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PIEKARZ-CUKIERNIK - 997,4 PLN

czyszczenie, rozlewanie, ważenie przygotowanie surowców i gotowych mas cukierniczych, piekarskich, mielenie, mieszanie, obsługa maszyn, parzenie, śrutowanieprodukcja artykułów cukieniczychwypiekanie chleba, bagietek, bułekobieranie, dzielenie owoców, dzielenie ciasta
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Zduńska Wola (łódzkie)

KIEROWCA KAT. B - od 925 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przewóz towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu, prawo jazdy kat. B, znajomość jęzka angielskiego, niemieckiego, ukraińskiego na poziomie dobrym
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Sadów (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń techniki biurowej, zakładanie akt i rejestrowanie wniosków/pozwów/sądowych w urządzeniach ewidencyjnych wydziału,prowadzenie dokumentacji prawnej
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Nowy Sącz (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 040 PLN

Krojenie i mierzenie materiałów, wszywanie zamków, obsługa maszyn, wykonywanie prostych operacji technologicznych na maszynach szwalniczych, poprawianie błędów powstałych podczas konfekcjonowania wyrobu szwalniczego
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Łódź (łódzkie)

POMOC KSIĘGOWA - od 2 050 PLN

Wprowadzanie danych finansowych z dokumentów źródłowych do programów księgowych, do prowadzenia książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości i ewidencji Vat.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wołomin (mazowieckie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką zakładu pracy, obsługiwanie aparatury,urządzeń i sprzatu aptecznego, obsługa pacjentów korzystających z działalności punktu aptecznego pod nadzorem technika farmacji, układanie towarów w aptece, pomoc w sprawdzaniu dostaw towarów, dbanie o czystość na stanowisku pracy, sporządzanie leków recepturowych pod nadzorem mgr farmacji, przestrzeganie zasad higieny, przepisów bhi i p.poż
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Malanów (wielkopolskie)

POMOCNIK BARMANA - od 1 000 PLN

PRZYGOTOWANIE NAPOJÓW, OBSŁUGA KLIENTÓW PRACY BARZE, ZAMIATANIE, PRZYJMOWANIE, ROZPAKOWYWANIE ARTYKUŁÓW NA BARZE, PRACE PORZĄDKOWE ZWIĄZANE Z PRACĄ NA BARZE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UKOŃCZONY KUR BARMAŃSKI, DOSWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2 LATA, KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

prowadzenie autobusu, obsługa pasażerów
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Podlesie (małopolskie)

MISTRZ PRODUKCJI KEBABU - od 2 000 PLN

Umiejętność wyprodukowania około 600 kg kebabu dziennie, przygotowanie sosów do leżakowania surowca na kebab, szkolenia pracowników produkcyjnych w zakresie produkcji kebabu.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kopytów (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką i zakresem produkcji zakładu oraz odbiór materiałów z maszyn stolarskich. Obsługa samodzielna maszyn stolarskich po przeszkoleniu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT KSIĘGOWEGO - 997,4 PLN

SEGREGOWANIE DOKUMENTÓW POD WZGLĘDEM ICH RODZAJU, SPRAWDZANIE DOKUMENTÓW POD WZGLĘDEM FORMALNO-RACHUNKOWYM, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW DO ZAPŁATY ZA DOSTAWY I USŁUGI WYNIKAJĄCE Z ZATWIERDZONYCH DOWODÓW KSIĘGOWYCH, SPRAWDZANIE ZAPISÓW KONT ROZRACHUNKOWYCH ORAZ UZGADNIANIE SALD Z DOSTAWCAMI I ODBIORCAMI, WPROWADZANIE DO SYSTEMU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO ZADEKRETOWANYCH DOKUMENTÓW, KOMPLETOWANIE DOWODÓW KSIĘGOWYCH STANOWIĄCYCH PODSTAWĘ WYSTAWIANIA DOKUMENTÓW KORYGUJĄCYCH, PRZYGOTOWYWANIE KORESPONDENCJI Z KONTRAHENTAMI, URZĘDAMI I BANKAMI, WYPEŁNIANIE FORMULARZY PODATKOWYCH I SPORZĄDZANIE ZESTAWIEŃ FINANSOWYCH NA PODSTAWIE ZAPISÓW KSIĘGOWYCH, ARCHIWIZOWANIE DOWODÓW KSIĘGOWYCH, ORGANIZOWANIE STANOWISKA PRACY Z UWZGLĘDNIENIEM ZASAD BHP I OCHRONY PPOŻ., OCHRONY ŚRODOWISKA I ERGONOMII
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 2 000 PLN

praca przy wykonywaniu instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Mława (mazowieckie)

OPERATOR KRUSZARKI - od 1 850 PLN

podawanie surowca do kruszarki, transport wózkiem paletowym we wskazane miejsce magazynu
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Sosnowiec (śląskie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - od 925 PLN

obsługa maszyn rolniczych,wykonywanie prac polowych z obsługą maszyn,nadzór nad innymi pracownikami,mile widziane doświadczenie w zawodzie,wykształcenie średnie,biegła znajomość j.ukraińskiego oraz rosyjskiego w celu porozumiewania się z innymi pracownikami
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Olszowa (mazowieckie)

PIASKARZ - od 2 650 PLN

piaskowanie elementów metalowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Zabrze (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 11,9 PLN

Utrzymanie czystości obiektu wielkopowierzchniowego
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Kraków (małopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Praca jako kasjer/sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Racibórz (śląskie)

RENOWATOR MEBLI ARTYSTYCZNYCH - do 1 850 PLN

Konserwacja i renowacja mebli współczesnych i zabytkowych. Miejsce pracy: Byków Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

zakup, transport zwierząt, utrzymywanie zwierząt w dobrostanie, prace ogólnoporządkowe, uutrzymywanie właściwego stanu technicznego pojazdów oraz innych urządzeń na terenie zakładu.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Kębliny (łódzkie)

TOKARZ-FREZER - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Leśna (śląskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie różnego typu instalacji elektrycznych na budowach, w budynkach od przyłączy; wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych instalacji elektrycznych; stanu technicznego instalacji na podstawie oględzin i pomiarów; diagnozowanie, wyszukiwanie i wykrywanie uszkodzeń instalacji elektrycznych oraz dobieranie odpowiednich zabezpieczeń w obwodach oświetleniowych i siłowych, montowanie ruchomych instalacji jedno i trójfazowyuch, montowanie rozdzielnic, tablic rozdzielczych oraz liczników energii elektrycznej, montowanie oraz instalowanie różnego typu opraw oświetleniowych oraz ich konserwację; diagnozowanie, wyszukiwanie i wykrywanie uszkoszeń silników elektrycznych oraz przeprowadzanie okresowych zabiegów konserwacyjnych; wykonywanie pomiarów diagnostycznych instalacji elektrycznych oraz rezystancji uziemień, instalowanie lub demontowanie prostych, nieprzenośnych urządzeń elektrycznych małej i średniej mocy, delegacje do krajów wschodnich
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Poznań (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie prac mechanika samochodowego
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Kwidzyn (pomorskie)

JUNIOR QUALITY ASSURANCE ENGINEER - od 5 000 PLN

Analiza poprawności oprogramowania
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

1. Organizacja zajęć dostosowanych do mozliwości i poziomu mieszkańców.2. Dbanie o bezpieczeńśtwo, higienę i estetyczny wygląd mieszkańców.3. Wdrażanie mieszkańców do samoobsługi.4. Udział w zabiegach higienicznych i pielęgnacyjnych mieszkańców. 5. Zapewnienie bezpieczeńśtwa mieszkańcom podczas zajęć.6. Pomoc osobom na wózkach inwalidzkich (dzwiganie, przenoszenie)
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Rzeszów (podkarpackie)

REFERENT DS. BIUROWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Zabrze (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Godkowo (warmińsko-mazurskie)

Projektowanie sieci elektrycznych w programie AutoCad
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kielce (świętokrzyskie)