Praca BLACHARZ - DEKARZ Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Montaż pokryć dachowych i obróbek blacharskich

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ - DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: blacharz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Badania wysokościowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Sprzedaż towarów przez telefon i Internet, wysyłanie ofert handlowych do klientów, pozyskiwanie nowych klientów, uzupełnianie bazy klientów.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Przysieka (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klienta, metkowanie towarów, eksponowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Libiąż (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż dla osób do 30 roku życia w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II) PO WER.Układanie towarów na półkach, metkowanie towarów, nauka obsługi klienta, przyjmowanie towarów do sprzedaży pod względem jakościowym i ilościowym. Miejsce odbywania stażu- Nowa Dęba. Praca na 2 zmiany: I zm. od godz 7-15, II zm. od godz 14-22 oraz w sobotę.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Nowa Dęba (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA ORAZ NA BUDOWIE - od 2 000 PLN

sprzątanie, sortowanie, układanie dokumentów, sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych dla pracowników, sprzątanie kontenerów na budowach, praca 7 dni w tygodniu w godz. 5-9 i 18-21
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Michałowice (małopolskie)

KONSULTANT - od 13 PLN

Stałe pozyskiwanie klientów, raportowanie dziennych wyników sprzedaży, sporządzanie umów, uczestnictwo w szkoleniach.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

MENADŻER TURYSTYKI - do 2 000 PLN

Zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym, przygotowanie i promowanie produktów turystycznych, organizacja imprez turystycznych w kraju i za granicą. praca na umowę zlecenie 40godz./tydz. (dyspozycyjność w godz. 10-18).
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

Wykonywanie ociepleń elewacji oraz wykończenia pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Zgoda (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie korespondencji, redagowanie pism i ulotek, realizacja zamówień czytelników, prowadzenie dziennej statystyki, pisanie zamówień do wydawców i hurtowni
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Bolesławiec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Andrespol (łódzkie)

KONSERWATOR (Z) - do 1 850 PLN

konserwator
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Jodłówka Tuchowska (małopolskie)

FREZER - do 2 200 PLN

Obsługa frezarekWymagania:Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,mile widziane doświadczenie oraz znajomość obsługi frezarek.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 750 PLN

OBSŁUGA KOPARKO-ŁADOWARKI
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Miedniewice (łódzkie)

sprzedaż odziezy,obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Lębork (pomorskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Prace administracyjne w sekretariacie szkoły.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Kalisz (wielkopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Bukowno (małopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 160 PLN

Wykonywanie manicure i pedicure.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 13 PLN

Doczyszczanie powierzchni płaskich, mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Piorunów (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa i dokynywanie przeglądów samochodów osobowych i ciężarowych przy użyciu specjalistycznego sprzętu, kontrola i diagnostyka pojazdów pod względem stanu technicznego, dokynywanie przeglądów i napraw układów klimatyzacji samochodów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Jaworzno (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

WG ZAWODU
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Jasień (lubuskie)

MECHANIK - WULKANIZATOR - 997,4 PLN

naprawa pojazdów samochodowych i serwis ogumienia.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Nieszków (małopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

Monter instalacji sanitarnych w systemach występujących na rynku.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Zasiadały (mazowieckie)

uzupełnienie asortymentu sprzedażowych towaru na półkach i regałach, zabezpieczenie ułożonych towarów przed uszkodzeniem,
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Gubin (lubuskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Łańcut (podkarpackie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu, podawaniu potraw, napoi i deserów z zakresu kuchni indyjskiej
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA / KASJER - od 2 000 PLN

Profesjonalna obsługa klientów, udzielanie porad klientom w zakresie wyboru produktów
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kraków (małopolskie)