Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY (STAŻ) Michale kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Michale, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Michale

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: RPO II

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPAWACZ-SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

Spawanie elementów konstrukcji stalowych i szlifowanie elementów konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace przy pracach remontowo-budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kłodawa (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

realizowanie działań w zakresie sprzedaży ,wynajmu maszyn, budowanie bazy klientów.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zgierz (łódzkie)

POMOC RZEŹNIKA - do 1 850 PLN

pomoc przy rozbiorze półtusz wieprzowych i wołowych
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Radomsko (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY-MURARZ/TYNKARZ/PŁYTKARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie, tynkarskie, płytkarskie, transport materiałów na budowy
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

NAUKA: WYSTAWIANIA PARAGONÓW, USTAWIANIA I EKSPONOWANIA TOWARÓW PRZEZNACZONYCH DO SPRZEDAZY, PROWADZENIA UMIEJĘTNEJ ROZMOWY SPRZEDAŻOWEJ. POMOC W SPRZEDAŻY TOWARÓW.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Konin (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 850 PLN

praca w polu, pęczkowanie zieleniny
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Prusy (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2015-06-29 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 914,06 PLN

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DODAWANIE PRODUKTÓW DO SKLEPU, KOORDYNOWANIE PROCESU SPRZEDAŻY, ADMINISTRACJA DOKUMENTÓW; WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENI MIN. ŚREDNIE, OBSŁUGA KOMPUTERA, ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, (SPRAWNY WZROK, RĘCE, BRAK PROBLEMÓW Z KRĘGOSŁUPEM);NA SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ UMAWIAĆ SIĘ TEL 665808908
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsluga klienta, sprzedaż towarów, dbanie o ekspozycję towaru i porządek.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Spiczyn (lubelskie)

MAGAZYNIER - OPERATOR MASZYN - 997,4 PLN

przyjęcie i wydanie towaru z magazynu,pakowanie towarów do wysyłki i transportu,przygotowanie surowca do produkcji oraz instalacja na maszynie
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Leszno (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Bezpieczny transport przwożonych ładunków, sprawdzenie stanu paliwa i płynów eksploatacyjnych , stanu technicznego ogumienia, stanu oświetlenia i sygnalizacji dźwiękowej samochodu.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

obsługa trasy Krosno - Łódź i Krosno - Warszawa (transport towarów)
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Krosno (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

OBSŁUGA CMENTARZY KOMUNALNYCH NA TERENIE GMINY, PPOŻ. ROZLICZANIE TANKOWANIA PALIWA PRZE OSP.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Brojce (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY -STAŻ - 997,4 PLN

obsługa programu ERP OPTIMA, obsługa programu kurierskich wysyłek, obsługa wpłt i wypłat w programie, zarządzanie zamówieniami, obsłoga faktur z krajów UE
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Chrzanów (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wysyłaka poczty, pomoc przy obsłudze interesantów, przygotowanie pism, archiwizacja dokumentów,
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA- PRACOWNIK DS. MARKETINGU - od 2 000 PLN

- sprzedaż usług gastronomicznych- reklama hotelu
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pracownik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Książ Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-UZUPEŁNIENIE STANOWISKA PRACY. OFERTA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP PARCZEW. - od 1 850 PLN

Odpowiednie przygotowanie dostarczonego towaru do sprzedaży: rozpakowanie, ułożenie na półkach, metkowanie; bezpośrednia obsługa oraz informowanie klienta na temat sprzedawanych towarów; przyjmowanie i realizowanie indywidualnych zamówień klientów, zamawianie towarów u dostawców oraz prowadzenie rozmów z przedstawicielami.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Parczew (lubelskie)

SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTADORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

Obsługa klienta zgodnie ze standardami PZU, obsługa komputera, realizacja planów sprzedażowych, przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń, budowanie portfela klientów, utzrymywanie długofalowych relacji z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Lubań (dolnośląskie)

SPAWACZ - 3 100 - 4 000 PLN

Prace spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Głogówek (opolskie)

ZMYWACZ NACZYŃ - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

KONFEKCJONER - 997,4 PLN

konfekcjoner /nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Pabianice (łódzkie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Pomoc przy wyrobie oraz wypieku pieczywa, obsługa maszyn, urządzeń oraz pieców.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

LISTONOSZ - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie min. podstawowe; komunikatywność; łatwość nawiązywania kontaktów; Zakres obowiązków: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych; budowanie pozytywnych relacji z klientami; realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów; staż odbywany na terenie Gliwic
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA / KASJER - 997,4 PLN

zapoznanie się z rodzajem towarów, odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz obuwiem, przyjmowanie towarów, obsługa towarów i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Bobowa (małopolskie)

POMOC KUCHARZA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw, dekoracja półmisków, wydawanie posiłków, mycie naczyń, sprzątanie pomieszczeń kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

REFERENT- MASZYNISTKA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed