Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Prusy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Prusy, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
prace blacharskie i pomoc przy rozbrojeniu pojazdów samochodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość prac blacharskich, doświadczenie w pracy przy samochodach

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie