Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Krajewice AUTO POMOC- NAPRAWA PARKING STRZEŻONY Czesław Puślecki

Miejsce pracy:
63-800 Krajewice 103, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Naprawa blacharska, renowacja pojazdów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krajewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gostyń

Zawód: blacharz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność spawania

Nazwa pracodawcy:
AUTO POMOC- NAPRAWA PARKING STRZEŻONY Czesław Puślecki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gostyński

Gmina pracodawcy: Gostyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krajewice

Numer budynku pracodawcy: 103

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

Załadunek i rozładunek pojazdów. Obsługa maszyn czyszczących.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Centrala Nasienna" Gostyń Spółka z o.o. - 2016-02-11 - Gostyń (wielkopolskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

Lakierowanie metodą natryskową elementów metalowych i poliestrowych
Firma Usługowo - Handlowa "JEGGER" Łukasz Kasperkowiak - 2016-07-07 - Gostyń (wielkopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac blacharskich
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Bielsko-Biała (śląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 3 000 - 4 000 PLN

Blacharka samochodowa - wg stanowiska
F.H.U. "AUTO-SERWIS" Stanisław Pawlikowski - 2016-06-21 - Zabierzów (małopolskie)

DEKARZ/CIEŚLA - od 2 300 PLN

ZENTEX-DACH - 2015-11-18 - Gostyń (wielkopolskie)

prace blacharskie
TOMCARS Blacharstwo-Lakiernictwo Tomasz Kukowski - 2017-03-14 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 2 000 - 3 000 PLN

naprawa samochodów, blacharstwo samochodowe
Auto Serwis Bracia Kowalczyk s.c. - 2016-09-23 - Świnna Poręba (małopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawy samochodów powypadkowych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Zagórzany (małopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze na linii produkcyjnej. Prace magazynowe.
Randstad Polska Sp. z o.o. - 2016-04-29 - Pudliszki (wielkopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 3 500 PLN

doświadczenie w zawodzie,miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski i Raszków
Master-Trans Krzysztof Dwornikowski - 2017-04-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - 2 500 - 3 000 PLN

Prace przy budowie dróg
PUB " BRUKPOL" S.C. - 2016-03-01 - Strzelce Wielkie (wielkopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

1. Składanie samochodów.2. Konserwacja samochodów.3. Zbrojenie samochodów.4. Zgrzewanie, lutowanie, spawanie, nitowanie, klejenie blach i profili.5. Wykonywanie operacji ślusarskich w szczególności: piłowanie, zwijanie, usztywnianie, wiercenie, trasowanie, cięcie, prostowanie, wycinanie np. elementów z blachy równej grubości.6. Montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych i kabin samochodowych.7. Usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych, powypadkowych, nadwozi.8. Czyszczenie i konserwacja narzędzi, maszyn i urządzeń blacharskich.9. Nauka czytania dokumentacji technicznej, wykonywanie pomiarów.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Pępowo (pomorskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane i wykończeniowe
Robson Zakład Ogólnobudowlany - 2016-08-23 - Gostyń (wielkopolskie)

ŚLUSARZ/SPAWACZ - od 3 000 PLN

Produkcja i montaż konstrukcji stalowych
PUPH Wiesław Urbański - 2016-02-08 - Krobia (wielkopolskie)

Przygotowanie samochodów do naprawy blacharskiej, wykonywanie wymian podzespołów i elementów. Praca w dwóch warsztatach samochodowych w Wilkowicach i Rybarzowicach, możliwe również wyjazdy do Niemiec. Zmianowość oraz wymiar etatu do uzgodnienia.
TRANSPORT-HANDEL GASTRONOMIA Piotr Tulkowski - 2016-03-09 - Wilkowice (śląskie)

KIEROWCA KAT. C/E - od 7 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie min 1 rok w transporcie UE, karta kierowcy, przewóz rzeczy, badania lekarskie. Transport zagraniczny
Golejewski Łukasz PHTU - 2016-03-02 - Pępowo (wielkopolskie)

NAPRAWA POJAZDÓW MECHANICZNYCHWYMAGANIA:wykształcenie zawodowe, umiejętności: naprawy samochodów, spawanie, kierowanie samochodem, uprawnienia spawalnicze, prawo jazdy kat B, min. 5 lat stażu pracy w zawodzie, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym i języka niemieckiego w stopniu biegłym ze względu na klientówpraca-9-17
AUTOBART BARTOSZ OLKOWSKI - 2017-02-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK CHŁODNI - od 10 PLN

pracownik chłodni
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Gostyń (wielkopolskie)