Praca BLACHARZ- DEKARZ Sztombergi ZAKŁAD BUDOWLANY Walenty Jaworski

Stanowisko: BLACHARZ- DEKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Blacharz- dekarz

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Sztombergi (świętokrzyskie)

Pracodawca: ZAKŁAD BUDOWLANY Walenty Jaworski

28-200 Sztombergi 35, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ- DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sztombergi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: staszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Staszów

Zawód: blacharz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD BUDOWLANY Walenty Jaworski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: staszowski

Gmina pracodawcy: Staszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sztombergi

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz*

Podobne oferty pracy

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 3 000 PLN

operator koparko-ładowarki
MEGALIT - 2017-05-02 - Połaniec (świętokrzyskie)

BLACHARZ/DEKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac blacharskich na budowach. Praca na wysokościach. Praca na terenie woj. lubelskiego.
Przedsiębiorstwo Wielobranzowe JUREX Piotr Jurek - 2016-06-28 - Grabowiec (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obróbka wstępna surowców.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Staszów (świętokrzyskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 2 000 PLN

Blacharz samochodowy
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Zimnowoda (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Mostki (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie powierzchni biurowych tel. 727 500 027
Przedsiębiorstwo Usługowe WaKaT Kelm Sp. J - 2016-04-13 - Grabki Duże (świętokrzyskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie włosów.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szwagrów (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

kierowca samochodu ciężarowego
Zakład Remontowo-Budowlany "DARBUD" Adam Darowski - 2017-02-21 - Kłoda (świętokrzyskie)

HH/ PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA REJON CZESKI - od 2 500 PLN

Prowadzenie aktywnych działań handlowych wspomagających proces sprzedaży na terenie Słowacji, realizacja strategii sprzedażowej oraz raportowanie wyników swoich działań, pozyskiwanie nowych klientów, analiza podległego rynku oraz monitorowanie konkurencji, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami, nadzór nad realizacją zamówień.
Marcin Skowron Firma Odzieżowa BARBARAS - 2016-07-18 - Staszów (świętokrzyskie)

FIZJOTERAPEUTA/TECHNIK MASAŻYSTA - od 1 850 PLN

Obsługa pacjenta w gabinecie rehabilitacji
Vitberg Bis Małgorzata Basak - 2016-08-04 - Połaniec (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
"ELPOBUD" Sp z o.o. Połaniec - 2016-05-02 - Zawada (świętokrzyskie)

BLACHARZ- DEKARZ - od 3 500 PLN

do uzgodnienia
PPUH SIERACKI JERZY - 2017-02-23 - Rzeszów (podkarpackie)

BLACHARZ-DEKARZ - od 2 700 PLN

z doświadczeniem w zawodzie, Miejsce pracy Ostrów, Kalisz- pracodawca dowozi.
Dachpol Zakład Blacharsko - Dekarski Leszek Szypuła - 2016-05-13 - Młynów (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Przyjmowanie pojazdów do naprawy.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Podmaleniec (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Usługi transportowe, kraj i zagranica
INTER AUTO KAWULSKA BEATA - 2016-10-07 - Staszów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - do 925 PLN

sprzedaż wędlin
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Wiązownica Duża (świętokrzyskie)

Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Podmaleniec (świętokrzyskie)

KUCHARZ/KUCHARKA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków:śniadań, obiadów, kolacji dla gości, sporządzanie różnego rodzaju potraw, ciast, napojów i deserów z zastosowaniem urządzeń znajdujących się na wyposażeniu kuchni
Relaksac.-Kontempl. Centrum Terapeutyczne SPeS "Pustelnia Złotego Lasu" - 2016-02-16 - Rytwiany (świętokrzyskie)

BLACHARZ - DEKARZ - od 1 850 PLN

krycie dachów, obróbka, rynny
Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Frąckowiak - 2016-05-31 - Kleosin (podlaskie)

BLACHARZ/DEKARZ - 2 000 - 3 000 PLN

Blacharz/Dekarz
P. P.H.U. TOMBUD Tomasz Czerwiński - 2017-02-20 - Wałcz (zachodniopomorskie)

BLACHARZ-DEKARZ - do 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
GDAŃSCY DEKARZE - PIOTR LISEK - 2016-05-09 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER INSTALACJI GAZOWYCH - od 2 500 PLN

montaż kanałów wentylacyjnych
Zakład Instalacji Wod - Kan Mieczysław Godzwon - 2016-08-01 - Przeczów (świętokrzyskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - 2 500 - 2 800 PLN

rozbiór półtusz, produkcja wędlin
Produkcja Wędlin i Wyrobów Wędliniarskich K.Zaliński - 2016-08-23 - Połaniec (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Staszów (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 2 000 - 3 000 PLN

montaż,rozruch i serwis instalacji elektrycznych i automatyki,prefabrykacja szaf sterowniczo-pomiarowych,pomiary elektryczne, wykonywanie testów i prób fumkcjonalnych instalacji oraz urzadzeń
APP Sp. z o. o. - 2017-05-23 - Połaniec (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRZY PRACACH PROSTYCH - od 1 850 PLN

prace porządkowe na obiektach i urządzeniach Spółki
"ELPOLOGISTYKA" Sp.z. o. o. Zawada - 2016-06-01 - Zawada (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie materiałów wymagany egzamin UDT
"ELPOLOGISTYKA" Sp.z. o. o. Zawada - 2016-05-11 - Zawada (świętokrzyskie)