Praca BIBLIOTEKARZ (STAŻ) Lubin kontakt przez PUP

Stanowisko: BIBLIOTEKARZ (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: obsługa czytelników dorosłych i dzieci

Data publikacji: 2016-09-15

Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BIBLIOTEKARZ (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Zawód: bibliotekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykszt. wyższe pedagogiczne, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Jana Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 12b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: bibliotekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 200 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Będzin (śląskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 1 850 PLN

wprowadzanie oprogramowania do plotera tnącego materiały obiciowe meblowe
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Paszyn (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 700 PLN

dbanie o stan techniczny i porządek w powierzonym samochodzie osobowym, przestrzeganie przepisów BHP i ppoż., dokumentacja w "Karcie drogowej" przebiegu kilometrowego wyjazdów służbowych oraz tankowanego paliwa, sprawdzanie prawidłowości wypełniania faktur, wykonywanie innych prac zleconych
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Piaseczno (mazowieckie)

HYDRAULIK - do 13 PLN

Wykształcenie średnie zawodowe; min. 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość jęz. niemieckiego; upr. spawacza gazowego; zakres obowiązków: wykonywanie prac montażowych instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych, montaż urządzeń i zbiorników ciśnieniowych, przyg. instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych, regulowanie parametrów pracy inst. grzewczych, ciepłej wody, spawanie gazowe; umowa zlecenie; miejsce pracy: Polska;
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZKA/POKOJOWA - 997,4 PLN

sprzątanie pomieszczeń hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SAMODZIELNY REFERENT - od 1 215 PLN

administracja sprzętem komputerowym posiadającym specjalistyczne oprogramowanie graficznie, administracja sieci komputerowej
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kraków (małopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Pomoc w przyjmowaniu towarów, obsługa klienta, układanie towarów. Realizacja stażu na podstawie programu stażu.
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Sarnaki (mazowieckie)

TESTER OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO - do 6 000 PLN

Wykonywanie testów, praca z klientem, tworzenie skryptów.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawca: elektroniczny.Oferta w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Wrocław (dolnośląskie)

KOORDYNATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ - 997,4 PLN

Udzielanie pomocy i wsparcia rodzinom zastępczym
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Żary (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 800 PLN

zdobywanie nowych kontaktów dla firmy z rynków tureckich i rosyjskich, przygotowywanie ofert handlowych w języku tureckim i rosyjskim, prowadzenie negocjacji handlowych
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Tarczyn (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ UZDATNIANIA I DEMINERALIZACJI WODY - od 2 000 PLN

obsługa urządzenia stacja uzdatniania wody, napowietrzanie, filtrowanie, dezynfekcja wody, doprowadzanie wody do właściwych parametrów, obserwowanie pracy urządzeń, odczyt wskazań przyrządów pomiarowych, dokonywanie odpowiednich wpisów do dziennika eksploatacyjnego
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Łaszczów (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST FP (33) - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Goryszewo (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

przygotowanie pokoi hotelowych wraz z łazienkami dla gości, utrzymywanie porządku na korytarzach i klatkach schodowych, zabezpieczenie mienia gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

DOSTAWCA POTRAW TURECKICH - od 1 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI KEBABU - od 2 000 PLN

Pracownik produkcji kebabu
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Dobromierz (świętokrzyskie)

GRAWER LITER - od 1 850 PLN

Grawerowanie liter
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK - od 2 350 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Załęcze Małe (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 18,7 PLN

- obsługa maszyn do profilowania i cięcia blachy,- obsługa suwnicy,- obsługa wózka widłowego,- pakowanie produktów oraz inne drobne prace związane z danym stanowiskiem pracy np. prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Poznań (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

obsługa kasowa klientów,pozyskiwanie klientów,sprzedaż produktów bankowych,działania marketingowe
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Będzin (śląskie)

1123U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i wydawanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

kierowanie pojazdem, dbanie o powierzone mienie, czynności związane z załadunkiem/rozładunkiem towaru, prowadzenie dokumentacji przewozowej.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)