Praca BETONIARZ Barcin-Wieś WYTWÓRNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH "TELE-STROP-SYSTEM" GRZEGORZ RADZIKOWSKI

88-190 Barcin-Wieś 71, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
produkcja materiałów budowlanych, obsługa magazynu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BETONIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Barcin-Wieś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Barcin

Zawód: betoniarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: chęci do pracy

Nazwa pracodawcy:
WYTWÓRNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH "TELE-STROP-SYSTEM" GRZEGORZ RADZIKOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Barcin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Barcin-Wieś

Numer budynku pracodawcy: 71

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - ASYSTENT - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

Pakowacz/konfekcjoner odzieży- Gądki k Poznania -

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejes
Work Service S.A. - 2016-09-07 - Janowiec Wielkopolski (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

BETONIARZ - od 1 850 PLN

produkcja prefabrykatów betonowych: kręgi, rury, ogrodzenia, ustoje i inne
P.P.H. "BETONIARSTWO" Tadeusz Gzocha - 2016-07-04 - Michałowice (opolskie)

INSTRUKTOR ZAJĘĆ DLA DZIECI - od 1 850 PLN

prowadzenie zajęć (artystycznych, plastycznych, sportowych itp.) i warsztatów dla dzieci
Przystań Biskupińska Sp. z o.o. - 2016-04-12 - Biskupin (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ - od 2 000 PLN

Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań klientów
Usługi Gastronomiczne, "Noclegi" Olga Sobolewska - 2016-02-29 - Biskupin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowca samochodu ciężarowego
Jurmex Jerzy Molenda - 2016-01-13 - Żerniki (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Usługi fryzjerskie
Gabinet Kosmetyczny DIAMOND Agnieszka Lachowicz Żnin - 2016-10-31 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO-SPRZEDAWCA - od 875 PLN

Kierowca samochodu dostawczego-sprzedawca
Cukiernia-Piekarnia-Szulc STANISŁAW SZULC - 2015-12-01 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

BETONIARZ - do 1 850 PLN

produkcja wyrobów betonowych przy użyciu stalowych form, stłów wibracyjnych oraz siły własnych mięśni
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Horodyszcze (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EMKA Marcin Kowalski - 2016-03-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Tonowo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

przewóz osób
Transport i Usługi Turystyczne "Atlas" - 2016-02-12 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK GOSPODARCZY - do 1 800 PLN

pracownik gospodarczy
kontakt przez OHP - 2016-07-22 - Wola (kujawsko-pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż biletów w Rodzinnym Parku Rozrywki Zaurolandia w Rogowie
Jacek Sobolewski Zaurolandia - 2016-04-04 - Rogowo (kujawsko-pomorskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

prace ogrodnicxze
Zakład Szkółkarski ŻYWOTNIK Edward Tuczyński - 2016-04-11 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

BLACHARZ BUDOWLANY - 30 - od 1 850 PLN

wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Nadborowo (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. B DO 3,5 TONY - od 2 500 PLN

Kierowca międzynarodowy
ALTRANS Beata Nowak - 2016-10-11 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

prowadzenie magazynu, sprzedaż towaru
P.P.U.H. Kwiecińscy -Spółka Jawna Bożejewiczki - 2016-02-23 - Bożejewiczki (kujawsko-pomorskie)

BETONIARZ - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. Olsztyn - 2016-04-18 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

prace stolarskie (wykonywanie płotów, altany ogrodowe, tarasy, ogólna drewniana architektura ogrodowa)
P.P.H.U. ,,WRZOS'' Lena Wrzosek - 2016-03-15 - Wiktorowo (kujawsko-pomorskie)

referent -

Izba Skarbowa w Bydgoszczy Dyrektor Izby Skarbowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: referent ul. Dr. E. Warmińskiego 18 85-950 Bydgoszcz Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzenie czynności sprawdzających w celu ustalenia rzetelności dokonanych rozliczeń przyjmowanie deklaracji podatkowych, wniosków, informacji i innych dokumentów, w tym w formie elektronicznej oraz identyfi
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-11-15 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed