Praca BARMAN Wiaderno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wiaderno, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wiaderno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Profil działalności pracodawcy: S

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPAWACZ 135/136 - do 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Legnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-WYDAWCA ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

Przygotowanie pomieszczeń magazynu do przyjęcia żywności, wypełnienie list personalnych, wydawanie żywności, składanie sprawozdań, utrzymanie porządku w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

DORADCA KLIENTA- KASJER - od 1 950 PLN

obsługa bieżąca klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Gdów (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Żuromin (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków, potraw, zamawianie półproduktów u dostawców
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Złotoryja (dolnośląskie)

MAGAZYNIER (OFERTA TYLKO DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP OŁAWA) - od 2 600 PLN

Praca na magzynie stali , obsługa wózka widłowego.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Oława (dolnośląskie)

OPERATOR SERWISU - 1 850 - 2 200 PLN

Proste prace manulane przy serwisie drukarek.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Pietrzykowice (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

opieka medyczna
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Końskie (świętokrzyskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

malowanie obiektów
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Bogurzynek (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Ostrówek (mazowieckie)

OPERATOR OBRZYNARKI - od 1 850 PLN

obsługa obrzynarki
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Stare Chrusty (łódzkie)

BRUKARZ/STAŻ - 997,4 PLN

Przygotowywanie podłoża, układanie elementów brukowych oraz prace wykończeniowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Głodno (lubelskie)

1019U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Radom (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

zmywanie, odkurzanie podłóg i wykładzin, ścieranie, mycie ławek, opróżnianie koszty na śmieci, pielęgnacja kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Płock (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Wydawanie posiłków, pomoc przy przygotowaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Nowy Targ (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

utrzymanie czystości w Centrum Medycznym N-Med w Świerzawie
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Świerzawa (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA DS SPOŁECZNO - KULTURALNYCH - od 1 850 PLN

1. Pomoc w organizacji:a) Powiatowego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Szkół,b) opracowania i konsultacji za 2017 r. programu współpracy z organizacjami pozarządowymi,c) realizacji i rozliczeniu szczepień ochronnych (HPV),d) imprez kulturalnych sezonowych.2. Pomoc w porządkowaniu księgozbioru i wdrożenie komputerowego programu MAK w bibliotece.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Górzyca (lubuskie)

KUCHARZ - od 13,09 PLN

- Przygotowywanie posiłków kuchni polskiej zgodnych z karta dań, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.- Wynagrodzenie: 13,09 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 rok, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 11:00-23:00 + soboty, niedziele. Wymagane wykształcenie min. zawodowe gastronomiczne lub inna szkoła gastronomiczna. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku w gastronomii. Wymagana Książeczka sanepidu (może być nieaktualna). Wymagana umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku, umiejętność pracy zespołowej, znajomość podstawowych zasad sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Sopot (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Świdnica (dolnośląskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 1 750 PLN

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Kawcze (pomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 800 PLN

Odbieranie telefonów od klientów, rozmowy w języku białoruskim. Rozwiązyanie problemów przesyłanych przez klienta również w języku białoruskim
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Łódź (łódzkie)

WOŻNA ODDZIAŁOWA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Stara Wieś (małopolskie)

MONTER ELEMENTÓW DREWNIANYCH - od 1 850 PLN

Sklejanie elementów w gotową ramkę, dostarczanie surowca na stanowisko robocze oraz transportowanie za pomocą wózków paletowych gotowych praduktów na magazyn.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Glinno (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Zapoznanie się z pracą w biurze rachunkowym. Obsługa księgowa oraz rozliczanie otrzymanych projektów.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PALACZ - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Wałdowo Szlacheckie (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Brusy (pomorskie)

EKSPERT DS. TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 10 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za-codzienny nadzór nad działaniami zespołu QA oraz całościowo za działania testowe dopasowane do wymogów Klienta;-tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego;-utrzymuje kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będąc filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań; -oprócz roli przywódczej przeprowadza działania testowe oraz przygotowuje raporty osiągnięć zespołu; -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania;-wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu;-przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta;
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Fijewo (kujawsko-pomorskie)