Praca BARMAN Stębark kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stębark, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: barman

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stębark

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostróda

Ulica pracodawcy: Jana III Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, przyjmowanie zamówionych towarów, wydawanie reszty.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Jasło (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI STAŻ PO 30 R.Ż. PRACODAWCA INBRAS SARBINOWSCY SP.J (0585) - 997,4 PLN

Praca na produkcji przy krojeniu i składaniu tkanin technicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn szwalniczych (stebnówka, owerlock)
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

układanie i pakowanie ciastek w kartony
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Stara Wieś (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN CNC - do 1 850 PLN

Operator maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Iława (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - 997,4 PLN

m.in. Rejestrowanie, rozliczanie gości hotelowych,- udzielanie informacji o dostępności, standardzie oraz wyposażenia pokoi hotelowych,- obsługa kasy fiskalnej,- prowadzenie dokumentacji recepcji
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Węgierska Górka (śląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - do 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Gdańsk (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Golczewo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - do 1 850 PLN

profesjonalna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Iława (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER DAMSKO - MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie damsko-męskie. Zgłoszenia najpierw telefoniczne do pracodawcy - celem umówienia spotkania.Miejsce pracy: Łódź, ul. Jaracza 23.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZ KONSERWATOR - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK (12/12) - od 3 000 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Zabrze (śląskie)

ELEKTRYK - STAŻ - 997,4 PLN

montaż podzespołów elektrycznych zgodnie z dołaczoną specyfikacja techniczną; instalowanie i uruchamianie masyzn i urządzeń; wykonywanie modernizacji elektrycznych maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Trzebinia (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 900 PLN

szycie odzieży z tkanin i dzianin, obsługa maszyn: owerlok, dwuigłówka
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Czechy (łódzkie)

sprzedaż w sklepie z odzieżą, obsługa klienta, prace związane z obrotem towarowym
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Plewiska (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - 997,4 PLN

sprzątanie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraśnik (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Usługi finansowe. Pozyskiwanie kllientów, umawianie spotkań handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawcy w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK USŁUG SPRZĄTANIA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń, uzupełnianie braków środków higienicznych, praca od godz. 15:00, cały etat
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. ANALIZ IT - od 4 600 PLN

Zapewnienie sprzętu / oprogramowania / diagnostyka problemów w sieci / rozwiązywanie problemów przez telefon dla klientów i użytkowników; Przekazywanie problemu do wewnętrznych grup wsparcia I.M; Koordynacja i zarządzanie relacjami z dostawcami i personelem pomocniczym, którzy dostarczają sprzęt / software / rozwiązywania problemów sieciowych; Administrowanie i zapewnienie użytkownikom dostępu i kontroli; Korzystanie z funkcji Tracking System dokumentowania i zarządzania problemami i wnioskami w pracy;
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZĄTACZKA W OŚRODKU WCZASOWYM - od 2 700 PLN

przygotowanie placówki do przyjęcia gości
Ośrodek Wczasowy Stanica Wodna Robert Grabusiński - 2016-04-08 - Stare Jabłonki (warmińsko-mazurskie)

RECEPCJONISTA - od 1 750 PLN

Obsługa stanowiska recepcyjnego, przyjmowanie gości hotelowych, meldowanie i wymeldowywanie gości, przyjmowanie rezerwacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i sortowanie towaru, zabezpieczenie towaru, utrzymywanie porządku na magazynie, prowadzenie dokumentacji, tworzenie raportów.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Święcice (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradca klienta, sprzedaz usług telekomunikacyjnych i telewizji satelitarnej
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PIONKI-KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (-30) - od 1 850 PLN

Usługi transportowe
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Pionki (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowanie dań gastronomicznych, obsługa klienta, kasy foiskalnej, wydawanie lodów z automatu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 875 PLN

przygotowanie pod nadzorem surowców do produkcji pieczywapomoc w przygotowaniu ciastapomoc w oznakowaniu i pakowaniu pieczywa
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Ulan-Majorat (lubelskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

naprawa i wykonywanie instalacji elektrycznych, sieci kablowych, montaż kanalizacji kablowej i teletechnicznejwymagania:wykształcenie zawodowe, uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane doświadczenie Praca na terenie Bydgoszczy i okolic
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość