Praca BARMAN Rewal ŻANETA KAMIŃSKA

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: od 960 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa barmańska klientów obcojęzycznych.

Data publikacji: 2016-10-06

Lokalizacja: Rewal (zachodniopomorskie)

Pracodawca: ŻANETA KAMIŃSKA

SAPERSKA 6, 72-344 Rewal, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 960 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rewal

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rewal

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 960 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Barman (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: niemiecki, w mowie - biegły, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_3: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - słaby

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: ŻANETA KAMIŃSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Rewal

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rewal

Ulica pracodawcy: SAPERSKA

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: barman