Praca BARMAN Niepołomice P.P.H.U. ENTERTAINMENT ANETA MAŚLANIEC

Zamkowa 4, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa baru, obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8 zł/h netto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niepołomice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Niepołomice

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11,5 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. ENTERTAINMENT ANETA MAŚLANIEC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Wola Batorska 23, 22-006 Wola Batorska, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Niepołomice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wola Batorska

Ulica pracodawcy: Wola Batorska

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Zawód wykonywany przez pracownika: barman