Praca BARMAN Kraków kontakt przez PUP

APLIKUJ

Ta oferta pracy może już nie być aktualna!

Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy.

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: Przygotowywanie drinków

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Data rozpoczęcia pracy: 14.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie, dobra organizacja

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data dodania oferty pracy: 13.10.2016

Oferta pracy ważna do: 21.10.2016

Data udostępnienia oferty pracy: 13.10.2016

Data przyjęcia oferty pracy: 13.10.2016

APLIKUJ

Podobne oferty pracy

POMOC MASARSKA - od 1 750 PLN

Produkcja wyrobów garmażeryjnych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SZLIFIERZ - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Brzezinki (opolskie)

APLIKANT ADWOKACKI - od 2 000 PLN

zastępstwo procesowe, opracowywanie projektów pism i umów
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI NA PRODUKCJI - do 1 850 PLN

kontrola produktów na produkcji wagonów kolejowych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Chorzów (śląskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - do 1 850 PLN

prace na magazynie- układanie towaru,przyjmowanie
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Przasnysz (mazowieckie)

TECHNIK MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

prace mechaniki maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łuków (lubelskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDOWLANYCH - od 800 PLN

roboty budowlano-remontowe -ocieplanie budynków, praca na wysokości pow. 3 m.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kamienica Polska (śląskie)

MANIKIURZYSTKA - KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej oraz manikiur, dbanie o narzędzia pracy, dezynfekcja przed i po zabiegu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK DO PRAC POLOWYCH - od 1 850 PLN

pomocnik do prac polowych
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Sarbinowo (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kolonia Zawada (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

Przygotowywanie sushi
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Krasin (warmińsko-mazurskie)

EKSPEDYTOR - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Warszawa (mazowieckie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

prace związane z gospodarką leśną, pozyskiwanie drewna, wycinka krzewów i drzew i zarośli
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Siekierki (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

umiejętność czytania rysunków technicznych, gięcie, cięcie oraz prostowanie stali zbrojeniowej, prace zbrojarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Głużek (mazowieckie)

REJESTRATORKA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami rejestracji pacjentów i nne
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Świeszyno (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wg programu staży
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Końskie (świętokrzyskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 12 PLN

sprzątanie zaplecza, sanitariatów, terenu zewnętrznego, praca także w godzinach nocnych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Swarzędz (wielkopolskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Marki (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Jasienica Rosielna (podkarpackie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie koszul
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kraśnik (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu pomocy do zajęć i inne
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA - od 3 000 PLN

przyjmowanie rezerwacji oraz zakwaterowanie turystówprzyjmowanie zamówień od gości restauracji
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Ustroń (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej. praca na sali sprzedaży. praca na stoisku mięsnym.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Wągrowiec (wielkopolskie)

PIELĘGNIARKA - od 1 150 PLN

Pielęgniarka w domu pomocy społecznej.
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ ZAKONU PRZENAJŚWIĘTRZEJ TRÓJCY W KRAKOWIE - 2015-12-08 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

przygotowanie ofert handlowych, pozyskanie nowych klientów, prowadzenie rozmów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed

Wybierz kraj