Praca BARMAN-KELNER Prusice PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALICJA SP. Z O.O.

Stanowisko: BARMAN-KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, wydawanie dań. Obsługa imprez okolicznościowych. Miejsce wykonywania pracy: Prusice.

Data publikacji: 2016-09-28

Lokalizacja: Prusice (dolnośląskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALICJA SP. Z O.O.

Wrocławska 47, 55-110 Prusice, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, wydawanie dań. Obsługa imprez okolicznościowych. Miejsce wykonywania pracy: Prusice.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prusice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Prusice

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziany staż pracy w zawodzie i posiadanie książeczki sanepidowskiej.

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALICJA SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Prusice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Prusice

Ulica pracodawcy: Wrocławska

Numer budynku pracodawcy: 47

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY DS ZAMÓWIEŃ - do 2 500 PLN

Wprowadzanie zamówień do systemu ERP, kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami w kraju i za granicą (wymagana b. dobra znajomość języka angielskiego). Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
CLAUDIE design Sp. z o.o. Sp. k. - 2017-01-17 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

BARMAN - KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, zachowanie czystości. Istnieje możliwość rozwozu przygotowanych posiłków. Praca na cały etat w godzinach od 12 do 21.00.
Zetka Cegielnia -Paweł Zawadka - 2016-01-13 - Kożuchów (lubuskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - do 2 000 PLN

Szycie pkrowców za pomocą maszyn szwalniczych
CLAUDIE design Sp. z o.o. Sp. k. - 2017-06-09 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK PUNKTU GASTRONOMICZNEGO - do 1 850 PLN

Obsługa punktu gastronomicznego
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALICJA SP. Z O.O. - 2016-02-01 - Będkowo (dolnośląskie)

BARMAN- KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów na barze i sali
P.P.H.U. ENTERTAINMENT ANETA MAŚLANIEC - 2017-03-10 - Niepołomice (małopolskie)

ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA - do 3 000 PLN

Montaż instalacji elektrycznych w budynkach jedno i wielorodzinnych
P.H.U. Instal-Elektryk Seweryn Duzinkiewicz - 2017-07-05 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - 2 500 - 3 000 PLN

Przygotowanie zamówień i dostarczenie do klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Trzebnica (dolnośląskie)

BARMAN/KELNER - do 1 850 PLN

Zgodny z oferowanym stanowiskiem. Wykształcenie min. średnie, 2 lata doświadczenia zawodowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Mysłowice (śląskie)

PORACOWNIK OBSZARU PRODUKCJI - 2 000 - 2 500 PLN

Wg stanowiska. Pracodawca zapewnia dojazd z miejscowości: Dębno, Rudno, Wrzosy, Stary Wołów, Lipnica, Bukowice, Rościsławice, Wołów. Tel. kontaktowy 603 590 856 lub 71/ 312 12 83, e-mail: rekrutacja (at) tarczynski.pl
TARCZYŃSKI SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-12-14 - Ujeździec Mały (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL GEOGRAFII - 2/18 ETATU - do 298 PLN

Nauczyciel geografii w kl. VII - 2godz. tygodniowo
Szkoła Podstawowa w Masłowie - 2017-07-07 - Masłów (dolnośląskie)

BARMAN-KELNER - 997,4 PLN

Barman-kelner
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

BARMAN KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta , przygotowywanie fast food , obsluga kasy fiskalnej ,utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Rogajny (warmińsko-mazurskie)

przygotowywanie i wydawanie napoi i drinków
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Frombork (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI- 13/18 ETATU - 2 294 - 3 149 PLN

nauczyciel techniki -prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych z uczniami szkoły podstawowej
Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy - 2017-05-15 - Trzebnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Wykładanie towru, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej.
GUSIA Agnieszka Kuleta - 2016-12-01 - Rościsławice (dolnośląskie)

BARMAN/KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie napojów,dbałość o porządek,zmiany:10-18, 18- do zamknięcia
Pub Cegła Krzyżański Patryk - 2016-12-15 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 2 000 PLN

Praca przy rozbiorze drobiu,ważenie,produkcja kebabu,przyjęcie i wydawanie towaru
IR-DRÓB Długołęccy Spółka Jawna - 2016-01-15 - Kotowice (dolnośląskie)

KLEJARZ - 2 300 - 2 700 PLN

Nanoszenie kleju na elementy z pianki poliuretanowej.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Sopoliński - 2016-08-10 - Prusice (dolnośląskie)

SPAWACZ - do 3 000 PLN

• Prace spawalnicze na wydziale mechanicznym•Terminowa i ilościowa realizacja zleceń produkcyjnychOferujemy:• Stabilną pracę w dynamicznej firmie• Możliwość rozwoju kompetencji i wiedzy• Niezbędne narzędzia pracy• Praca w systemie jednozmianowym (godz. 7-15)• Atrakcyjne wynagrodzenie
FREEKIDS s.c. A. Gąsiorek, Z. Andruszewski - 2017-06-05 - Zawonia (dolnośląskie)

BARMAN /KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa programu komputerowego, przygotowywanie przyjęć, nakrywanie stołu, dbanie o estetykę sali. Godziny pracy 10:00 - 18:00; 15:00 - 23:00
Cafe-Bar BASZTA Bazydło Lucjan - 2016-10-21 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KELNER - do 2 050 PLN

Obsługa gości restauracji.
Usługi Gastronomiczne i Noclegowe Leszek Mroczkowski - 2017-03-09 - Trzebnica (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL GEOGRAFII W GIMNAZJUM - 3/18 ETATU - do 455,87 PLN

Realizacja podstawy programowej z geografii w gimnazjum.
Zespół Szkół przy Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy - 2017-07-04 - Trzebnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 2 200 PLN

kompletowanie towaru wg zamówienia; pakowanie i zabezpieczanie towaru do wysyłki; wykonywanie specyfikacji towaru wychodzącego dla wybranych wysyłek, transport towarów w obrębie magazynów
ORGANIQUE Sp. z o.o. Sp.k. - 2016-10-24 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

GEODETA - do 1 750 PLN

Pomiary geodezyjne, sporządzanie dokumentacji geodezyjnej. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, Trzebnica i okolice.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Trzebnica (dolnośląskie)

Przygotowywanie potraw (smażenie, panierowanie) z gotowych półproduktów i obsługa klientów.
Biuro Inwestycyjne "GRAF" Sp.J. Jarosław Buczkowski - 2016-06-27 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

BARMAN/KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości w restauracji.
BEST Henryk Ryczek - 2016-08-22 - Zamość (lubelskie)

OGRODNIK - do 2 000 PLN

Pielegnacja terenów zielonych
GZGK TRZEBNICA -ERGO SP.ZO.O. - 2017-07-19 - Trzebnica (dolnośląskie)

PAKOWACZ CIASTEK - od 1 850 PLN

PAKOWANIE CIASTEK DO KARTONÓW
OSTROWSKI JAN - 2016-06-10 - Korzeńsko (dolnośląskie)

MONTER REKLAM - do 2 500 PLN

montaż reklam, przygotowywanie reklam, montaż banerów, istnieje możliwość przyuczenia do zawodu .
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Trzebnica (dolnośląskie)