Praca BARMAN Donosy F.H.U."REMIGA" s.c. Renata i Mirosław Gajda

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa baru

Data publikacji: 2016-10-03

Lokalizacja: Donosy (świętokrzyskie)

Pracodawca: F.H.U."REMIGA" s.c. Renata i Mirosław Gajda

Miejsce pracy:
28-500 Donosy 133, powiat: kazimierski, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Donosy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kazimierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kazimierza Wielka

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 02.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe mile widziane

Nazwa pracodawcy: F.H.U."REMIGA" s.c. Renata i Mirosław Gajda

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej

Adres pracodawcy:
28-500 Donosy 114, powiat: kazimierski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kazimierski

Gmina pracodawcy: Kazimierza Wielka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Donosy

Adres strony pracodawcy: http://www.sloneczny.com.pl/

Numer budynku pracodawcy: 114

Profil działalności pracodawcy: Sklep ogólnospożywczy oraz dom weselny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej

Zawód wykonywany przez pracownika: barman