Praca BARMAN Brzozów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: barman

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzozów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzozowski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: badania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 950 PLN

Przygotowanie różnych podłoży pod wykonanie tynku, przygotowanie zapraw tynkarskich, maszyn i urządzeń, materiałów na placu budowy, narzucanie zapraw, zacieranie tynków
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie i spawanie stali nierdzewnej TIG, MIG
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 2 050 PLN

pakowanie szklanych ozdób choinkowych
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porzadkowe na terenie gminy Biała Piska, Pomoc osobom starszym
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

REFUNDACJA 150F KASJER - SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych, sprzedaż produktów spożywczych, obsługa kleinta, przyjęcia towaru, utrzymywanie porządku na stanowsku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Chorzów (śląskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Radomsko (łódzkie)

SUSZARNIOWY DREWNA - od 1 850 PLN

Prowadzenie procesu suszenia tarcicy liściastej, półwyrobów drewnianych w celu nadania wilgotności odpowiedniej do przeznaczenia, czyszczenie i konserwowanie suszarni, prowadzenie ewidencji, załadunek i rozładunek suszarni.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Rzeki Małe (śląskie)

KIEROWCA KAT C - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gościeszyn (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

obsługa biura, działalność marketingowa, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 2 000 - 2 500 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Michałowice (świętokrzyskie)

KASJER - 1 900 - 2 100 PLN

Obsługa klienta, kasowanie towaru bezpośrednio z tasmy. Miejsce pracy: Wrocław ul. KrakowskaPraca na dwie zmiany ( 5.00-22.00)Kontakt z pracodawcą telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie. Oferta znajduje się w sali: Gb,GaOferta pracy znajduje się w sali:
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY-MELIORANT - od 1 850 PLN

Prace melioracyjne związane z czyszczeniem rowów, cieków wodnych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Żukowice (dolnośląskie)

LABORANT CHEMICZNY - od 1 850 PLN

ocena i analiza półproduktów oraz wyrobów w trakcie procesu produkcyjnego, przygotowanie odczynników do analiz, odbiór i ocena jakościowa dostarczonych surowców
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Smoryń (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE PROJEKTOWYM - 997,4 PLN

Pracownik biurowy w dziale projektowym
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

segregowanie, kompletowanie, sprawdzanie dokumentów, przygotowanie do księgowości,
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - 997,4 PLN

obsługa maszyn wycinających, szyjących i sklejających służących do wytwarzania róznego rodzaju pudeł, ustawianie maszyn odpowiednio do formatu tektury, sprawdzanie jakości wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Mielec (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie elementów metalowych do produkcji ogrodzeń metalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Gubin (lubuskie)

KASJER - do 1 850 PLN

Obsługa klientów, liczenie banknotów, liczenie bilonu.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Narol (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Częstochowa (śląskie)

GARMAŻER - do 925 PLN

PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; CZAS PRACY W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI ZAMÓWIEŃ;
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

36S - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Sołtyków (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 13 PLN

Przygotowywanie terenu pod budowę, wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, zakładanie stolarki budowlanej, drobne prace budowlane, utrzymanie czystości na terenie budowy, wykonywanie pozostałych robót budowlanych i wykończeniowych, praca na terenie całego kraju
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa sklepu internetowego, przyjmowanie i wydawanie paczek kurierom, prowadzenie dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WYTŁACZARKI - od 3 PLN

obsluga wtłaczarki PCV i PP
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

ważenie warzyw i owoców, pakowanie towaru, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Tarnogród (lubelskie)