Praca BARISTA Siemianów BOSS CAFE Emila Muszyńska

57-160 Siemianów 28a, powiat: strzeliński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
szkolenia personelu w zakresie robienia kaw Latte Art, obsługa urządzeń kawowych;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemianów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzeliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Borów

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: barista

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - dobry, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: BOSS CAFE Emila Muszyńska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: strzeliński

Gmina pracodawcy: Borów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siemianów

Numer budynku pracodawcy: 28a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Zawód wykonywany przez pracownika: barista