Praca AUTOMATYK Złotów "POL-SOFT" Spółka z o.o.

Brzozowa 3, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
stałe utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń na terenie zakładu, bieżące usuwanie usterek oraz wykonywanie planowych konserwacji maszyn i urządzeń (pod względem automatyki), monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych, prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złotów

Zawód: inżynier elektryk automatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
świadectwo kwalifikacyjne: obsługa, konserwacja aparatury konstrolno- pomiarowej i urządzeń automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
świadectwo kwalifikacyjne: obsługa i konserwacja pomp, wentylatorów o mocy powyżej 50 KW

świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisko eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM; minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

Nazwa pracodawcy: "POL-SOFT" Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Adres strony pracodawcy: www.polo-soft.com

Ulica pracodawcy: Brzozowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier elektryk automatyk