Praca AUTOMATYK Mechnacz Klimaty Robert Kozłowski Mechnacz

64-420 Mechnacz 19, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mechnacz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: międzychodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwilcz

Zawód: technik automatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia do 1 KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Klimaty Robert Kozłowski Mechnacz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: międzychodzki

Gmina pracodawcy: Kwilcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mechnacz

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik automatyk