Praca AUTOMATYK Jędrzejów kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
- obsługa, konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych- usuwanie bieżących awarii z zakresu automatyki- udział w projektach wdrożeniowych- nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym- prowadzenie i aktualizacja dokumentacji elektrrycznej maszyn i urządzeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 14 - 25 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 14,50-25 złoty brutto za godzinę

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Zawód: inżynier elektryk automatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 14 - 25 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość systemów sterowania firmy SIEMENS

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zaangażowanie, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Jędrzejów

Okrzei 63, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, ankieta poszukującego pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: jędrzejowski

Gmina pracodawcy: Jędrzejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jędrzejów

Adres strony pracodawcy: www.konsalnet.pl

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 63

Profil działalności pracodawcy:
Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Jędrzejów

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier elektryk automatyk