Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Drzycim Indywidualna Praktyka Lekarska lek. dent. Adam Kruger Drzycim

Stanowisko: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Wynagrodzenie: od 740 PLN

Zakres obowiązków: Przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty, współpraca z lekarzem dentysta w czasie wykonywania zabiegów stomatologicznych, użytkowanie i przechowywanie i konserwacja i sterylizacja urządzń i aparatury i instrumentów, utrzymanie czystości przychodni stomatologicznej.

Data publikacji: 2016-02-02

Lokalizacja: Drzycim (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Indywidualna Praktyka Lekarska lek. dent. Adam Kruger Drzycim

Handlowa 2, 86-140 Drzycim, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty, współpraca z lekarzem dentysta w czasie wykonywania zabiegów stomatologicznych, użytkowanie i przechowywanie i konserwacja i sterylizacja urządzń i aparatury i instrumentów, utrzymanie czystości przychodni stomatologicznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 740 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drzycim

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drzycim

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 740 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Asystentka stomatologiczna, medyczne, mile widziane chociażby minimalne doswiadczenie.

Nazwa pracodawcy:
Indywidualna Praktyka Lekarska lek. dent. Adam Kruger Drzycim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Drzycim

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drzycim

Ulica pracodawcy: Handlowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.02.2016

Podobne oferty pracy

WORKARZ - od 2 000 PLN

obsługa maszyn, dbanie o porządek na stanowisku pracy, konserwacja urządzenia, monitorowanie prawidłowej pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Jeżewo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - SEROWAR - od 2 000 PLN

Wytwarzanie serów dojrzewajacych.
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA DRZYCIM - 2017-01-13 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

PRACE SEZONOWE - od 5 PLN

zryw owoców (wynagrodzenie uzależnione od ilości zebranych kobiałek)
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI GOSPODARCZEJ - 997,4 PLN

utrzymanie czystości w budynku szpitala, wokół budynków, mycie okien, szfek, toalet, mycie żaluzji, zdejmowanie i zakładanie firan, dezynfekuje, pomoc w porcjowaniu posiłków, przygotowanie łózka chorych
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

obsługa maszyny do tłoczenia folii, obsługa granularki
PPH Plastchem Kazimierz Lewandowski - 2016-09-27 - Wielki Konopat (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malowanie, gipsowanie
EKO-MUR MAREK SAGANOWSKI - 2016-11-17 - Sulnówko (kujawsko-pomorskie)

POMOC SPRZEDAWCY - od 10 PLN

prace porządkowe, układanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-09-21 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 2 100 - 2 500 PLN

Wykształcenie kierunkowe; doświadczenie zawodowe mile widziane; dodatkowe kursy, uprawnienia: mile widziane; dwie zmiany; wymiar etatu do uzg. z pracodawcą; miejsce pracy: Gliwice;
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ VADENT USŁUGI STOMATOLOGICZNE KATARZYNA BARTOSZ-GLINKA - 2018-01-24 - Gliwice (śląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

obsługa gości w akresie przyjęcia i zakwaterowania,przyjmowanie i wydawanie depozytów,wykonywanie czyności meldunkowych gości,przydziiału pokoi,wydawanie kluczy,wystawianie kart pobytu,wydawanie dokumentów finansowych
VISTULA PARTNER Sp. z o.o. - 2017-07-10 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 500 PLN

ASYSTOWANIE PODCZAS ZABIEGÓW STOMATOLOGICZNYCH. UMIEJĘTNOŚĆ ERGONOMICZNEJ PRACY "NA CZTERY RĘCE"PRZYGOTOWANIE GABINETU I ORGANIZOWANIE STANOWISKA PRACY LEKARZA STOMATOLOGA DOKŁADNOŚĆ I STARANNOŚĆ W WYKONYWANIU SWOICH OBOWIĄZKÓWKOMUNIKATYWNOŚĆ, ŁATWOŚĆ I BRAK OBAW W PODEJMOWANIU ROZMÓW Z PACJENTEMDYSPOZYCYJNOŚĆOFERTY CV Z ZDJĘCIEM PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES E-MAIL* SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.
PRODENTICA GABINET STOMATOLOGICZNY RENETA GOTKOWSKA-MOZDRZEŃ - 2017-03-03 - Rzeszów (podkarpackie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-18 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 100 PLN

Kopanie rowu pod ułożenie kabla, zasypywanie wykopów
FIRMA INEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-09-14 - Dolna Grupa (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla bezrobotnychPrzygotowywanie gabinetu do przyjęcia pacjentów. Dezynfekcja, sterylizacja, mycie, pakietowanie narzędzi. Prowadzenie dokumentacji. Asysta podczas pracy przy pacjencie. Zarabianie materiałów do wypełnień zębów.Staż EFS POWER dla osób do 30 roku życia lubEFS RPO WD dla osób od 30 roku życia.Wymagane wykształcenie średnie
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Strzelin (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

utrzymywanie czystosci w szkole i na terenie przyległym do szkoły podstawowej
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

manicure, pedicure, makijaż
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 1 850 PLN

rozładunek towaru z samochodu, załadunek towaru na podajniki, taśmy produkcyjne, załadunek towaru na samochód, utrzymanie ładu i porządku na podległym terenie
SEVIO SP. Z O.O. - 2016-04-27 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

obsługa obrabiarek, narzędzi i urządzeń do obróbki drewna, wykonywanie mebli, stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Wiąg (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Murowanie fundamentów, ścian nośnych, osłonowych i działowych, wykonywanie stropów murarskich, wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych, okładzin.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI OKIENNYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się ze strukturą organizacyjną, regulaminami, systemem pfofilu i okuć aluminiowych, obsługa specjalistycznych urzadzeń do produkcji stolarki aluminiowej, obsługa prasy pneumatycznej, doradztwo klientowi, montaz stolarki okiennej, akcesoriów koiennych
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa klienta, zamawianie części, Rozliczanie klientów, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Sierosław (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Obróbka wstępna surowców, wykonywanie obróbki termicznej potraw, porcjowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

umiejętność obsługi kasy fiskalnej, zapoznanie się ze sprzętem obsługiwanym na stanowisku sprzedawcy, przygotowanie towaru do sprzedaży, wycena towaru, bezpośrednia obsługa klienta, utrzymanie porządku, sortowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace pomocnicze na budowie, dostarczanie materiałów, wykopy ręczne, przesiewanie piasku, gięcie drutu
kontakt przez PUP - 2017-07-26 - Laskowice (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń fiskalnych, sprzedaż towaru, obsługa klienta, wycena towaru, dbanie o czystość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Przysiersk (kujawsko-pomorskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, wykładanie towaru, dbanie o wizerunek i porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie.
Przedsiębiorstwo Handlowe WYGODNE ZAKUPY 3 Roman Piasecki - 2017-12-14 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

MELIORANT - od 2 000 PLN

Prace konserwacyjne i remontowe na obiektach melioracji szczegółowej.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Lniano (kujawsko-pomorskie)

Przyjmowanie towaru, obsługa klienta, wykładanie towru na pólki, ocenowanie towaru.
DISCO-BAR MICHAŁ DOMBRZALSKI - 2017-05-15 - Przysiersk (kujawsko-pomorskie)

Sporządzanie, dekorowanie, wydawanie wyrobów kulinarnych.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość