Praca ASYSTENT (REF WYN. ZA ZATR. OS. DO 30R.Ż.) Toruń kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT (REF WYN. ZA ZATR. OS. DO 30R.Ż.)

Wynagrodzenie: 1 900 - 2 200 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji, ewidencja produktów, kontakt z klientami, obsługa www, planowanie spotkań, porządkowanie dokumentacji (branża: płyty muzyczne i filmy)

Data publikacji: 2016-08-01

Lokalizacja: Toruń (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie dokumentacji, ewidencja produktów, kontakt z klientami, obsługa www, planowanie spotkań, porządkowanie dokumentacji (branża: płyty muzyczne i filmy)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 900 - 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT (REF WYN. ZA ZATR. OS. DO 30R.Ż.)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw administracji i rozwoju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 900 - 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziana znajomość programów graficznych, obsługi www

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 49a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1