Praca ASYSTENT PROJEKTU Kielce ABAKUS Konsulting R. Żmuda Sp. J. Rzeszów

Sienkiewicza 66, 25-501 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie i obsługa administracyjna biura projektu, organizacja szkoleń, współpraca z trenerami, doradcami, organizacja i prowadzenie rekrutacji.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w projektach EFS na podobnym stanowisku, znajomość procedur realizacji projektów w ramach EFS (Power) w tym sprawozdawczości, rozliczeń, bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (Pakiet Office).

Nazwa pracodawcy: ABAKUS Konsulting R. Żmuda Sp. J. Rzeszów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Legionów 31, 35-111 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wskazany kontakt e-mail:r.zmuda (at) abakus-konsulting.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Legionów

Numer budynku pracodawcy: 31

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw marketingu i handlu