Praca ASYSTENT PROJEKTANTA/PRACOWNIK BIUROWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA/PRACOWNIK BIUROWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15 DRUGI URZĄD SKARBOWY
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA W ZAKRESIE WYSTROJU WNĘTRZ - do 1 850 PLN

Zgodny z opisem zawartym we wniosku. Wykształcenie średnie zawodowe, mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B. Praca od 10-17 oraz w sobote 8-13.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Mysłowice (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

czuwanie nad bezpieczeństwem i estetycznym wyglądem dzieci, szczególnie niepełnosprawnych intelektualnie; pomoc nauczycielce w ubieraniu dzieci w klasie i w szatni, , pomoc w opiece nad dziećmi w czasie spacerów, wycieczek. Czuwanie nad wypoczynkiem dzieci i nalezytym spozywaniu posiłków przez dzieci, opieka nad nimi w klasie, na korytarzu, boisku szkolnym.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Serpelice (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Sprzątanie sklepu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gomunice (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż bezpośrednia, obsługa kas fiskalnych, przyjmowanie towaru do sklepu.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Starachowice (świętokrzyskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wypisywanie faktur przyjmowanie zamówień mailowy kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Konopnica (lubelskie)

MONTER KAMIENNYCH ELEMENTÓW BUDOWLANYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI ( DO PRZYUCZENIA ) - od 2 100 PLN

pakowanie wyrobów, obsługa wtryskarki
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Kłobuck (śląskie)

SPECJALISTA DS ADMINISTRACJI - od 2 500 PLN

Prace administracyjne, obsługa dokumentacji biura, fakturowanie. Obsługa kadr i płac. Przygotowanie ofert i kosztorysów.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Nasielsk (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 000 PLN

analiza rynku, kontakt z kontrahentami, sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pomoc w wystawianiu faktur, obsługa klientów, wystawianie towaru, ( praca zgodnie z harmonogramem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bełchatów (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sierpc (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - od 1 850 PLN

Rekrutacja pracowników na terytorium Ukrainy dla klientów i kontrahentów pracodawcy, załatwianie spraw formalnych związanych z rekrutacją pracowników na Ukrainie, załatwianie spraw formalnych związanych z pracą cudzoziemców w Polsce.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Oleśnica (dolnośląskie)

LABORANT MIKROBIOLOGICZNY/STAŻ - 997,4 PLN

Kontrola jakosci procesu i produkcji, analiza i raportowanie wyników kontroli oraz prowadzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Opole Lubelskie (lubelskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - 1 750 - 1 850 PLN

- obsługa nowoczesnych urządzęń do oczyszczania powierzchni płaskich, - w okresie zimowym odśnieżanie, usuwanie i zapobieganie gołoledzi, - mycie okien, - sprzątanie obiektów wspólnot mieszkaniowych i usługowych, - obsługa urządzeń spalinowo-mechanicznych, elektrycznych typu: kosiarka, podkaszarka, dmuchawa. Praca jednozmianowa w godz. 7-15, około 168 godzin/m-c, umowa zlecenie z odprowadzaniem składek ZUS. Wynagrodzenie: 1750-1850 zł brutto (minimalne na dany rok). Oferta dostępna w sali B. Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. HANDLU ( RYNEK AZJATYCKI) - od 1 400 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, znajomość rynku azjatyckiego (artykuły spożywcze), prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na w/w stanowisku, znajomość j. wietnamskiego biegle, angielskiego w stopniu podstawowym. Ogólny zakres obowiązków: współpraca z kontrahentami z Wietnamu, sprzedaż, kupno artykułów spożywczych z rynku Azji(Wietnam).
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Lublin (lubelskie)

STARSZY ANALITYK KONTROLINGOWY FABRYK - od 9 900 PLN

- przygotowywanie rocznego budżetu standardowych kosztów zmiennych na dwie kategorie kosztów, - miesięczna obserwacja i śledzenie odchyleń SVC i tendencji/rozwoju kosztów produkcji, - monitorowanie wydajności kosztów produkcji, - dokonywanie analiz finansowych zbieranie stosownych informacji, sporządzanie i przedstawianie analiz ad-hoc i raportów związanych z kosztami rozwoju/wydajności, w celu wsparcia działu Operations & Finance w procesie podejmowania decyzji, - proponowanie ulepszeń procesów finansowych w przypadku uznania tego za stosowne,
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 860 PLN

roboty budowlane, montaż stolarki, wykonywanie szpalet itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Jarosław (podkarpackie)

kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Pleszew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta detalicznego, przyjmowanie towaru, prowadzenie dokumentacji sklepu
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Chojnaty (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed