Praca ASYSTENT PROJEKTANTA ODZIEŻY Zabrze kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
uczestniczenie w procesie tworzenia kolekcji odzieżowej od zakupu materiału do momentu wyprodukowania wyrobu. Tworzenie katalogów produktowych. Wsparcie graficzne sklepu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA ODZIEŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód: konstruktor odzieży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie, znajomość programów graficznych Corel, Photoshop, znajomość trendów w modzie, mile widziane prawo jazdy .

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV przesłać na adres e-mail : lason (at) indrax.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Adres strony pracodawcy: www.indrax.pl

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż odzieży, szycie konfekcji lekiej.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: konstruktor odzieży

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

realizacja pracy w zakresie montażu małych elementów mechanicznych (części samochodowe)
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków, obróbka wrzyw i owoców, zmywanie naczyń
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 750 PLN

Prowadzenie punktu aptecznego
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Sobków (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towaru, czynności porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Włodawa (lubelskie)

SPRZEDAWCA W SERWISIE ALLEGRO - od 1 850 PLN

sprzedaż przez serwis Allegro artykułów z branży motoryzacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Z) - od 1 850 PLN

Pracownik ogólnobudowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Rzuchowa (małopolskie)

PALACZ CO - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Sosnówka (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Obsługa klientów w saloniku prasowym
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Puławy (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Sierpc (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Brzeg (opolskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Olkusz (małopolskie)

POZOSTALI MAGAZYNIERZY I POKREWNI/ CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE I OBSŁUGI MASZYN - od 2 730 PLN

- wykonywanie drobnych czynności produkcyjnych, - pakowanie towaru, - obsługa maszyn w ruchu, - dbałość o jakość produktu, - raportowanie produkcji i obsługa urządzeń. Praca na krosnach tkackich.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Gruta (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ SPORTOWYCH-2094 - od 1 850 PLN

konserwacja urządzeń sportowych, malowanie i odnawianie linii boisk, naprawa siatek
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Świdnica (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

zwiazany z zawodem fryzjera
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Radzionków (śląskie)

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH - KONWENCJONALNYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń skrawających/ konwencjonalnych
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ELEKTROMECHANIK - od 15 PLN

INSTALACJA I NAPRAWA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH, DIAGNOZA STANU TECHNICZNEGO URZĄDZEŃ, PROWADZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, BIEŻĄCA KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTROTECHNICZNYCH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, UMIEJĘTNOŚC PRACY W METALU I TWORZYWACH SZTUCZNYCH, ZNAJOMOŚĆ SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH I LINII ELEKTRYCZNYCH, PRAKTYKA NA STANOWISKU CO NAJMNIEJ 6 MIESIĘCY,WYMIAR CZASU PRACY: NIEZBĘDNY DO WYKONANIA ZLECENIA, NIE MNIEJ NIŻ 25 GODZIN W TYGODNIU
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DS. ZAOPATRZENIA - od 1 900 PLN

kontakt z dostawcami i odbiorcami chińskojęzycznymi, kontrola oczekiwań klientów, przygotowywanie zamówień towaru, koordynowanie sprzedaży, obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Piaseczno (mazowieckie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług : dzielenie przesyłek, przekazów pocztowych, telegramów na rejony doręczeń, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej SA
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera, przyjmowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY (S) - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych komputer, telefon, fax, sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, odbieranie połączeń telefonicznych, obsługa kontrahentów firmy, wystawianie faktur, budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami, dbanie o utrzymanie czystości w biurze.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Tarnów (małopolskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

Wykonywanie elementów tapicerskich,
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Jankowy (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Szczucin (małopolskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lubaczów (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Małopole (mazowieckie)