Praca ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI Kielce Pactum Kancelaria Finansowa

Stanowisko: ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: Pactum Kancelaria Finansowa

Klonowa 55, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: pracownik obsługi klienta instytucji finansowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań, prawidłowe i terminowe wprowadzanie danych do systemów księgowych z pakietu Insert księgowanie dokumentów, sporządzanie raportów, zestawień, kontakt z klientami, prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych, inne prace zlecone przez kierownika zespołu.Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, preferowane wyższe studia magisterskie lub podyplomowe o kierunku rachunkowość lub w trakcie nauki na w/w kierunkach bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu chęć budowania swojej kariery zawodowej w obszarze finansowo - księgowym otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności preferujemy osoby dynamiczne i kreatywne lubiące prace w zespole i kontakt z klientem znajomość zagadnień finansowo-księgowych będzie dodatkowym atutem

Nazwa pracodawcy: Pactum Kancelaria Finansowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wskazany kontakt e-mail; rekrutacja (at) pactum.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Klonowa

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik obsługi klienta instytucji finansowej

Podobne oferty pracy

MECHANIK MASZYN W SZWALNI - od 1 850 PLN

Obsługa i naprawa maszyn w szwalni.
Przedsiębiorstwo Prod. Usług. Handl. "Wojdak" - 2016-01-05 - Kielce (świętokrzyskie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - od 3 000 PLN

przygotowanie do lakierowania elementów meblowych.kontakt
BiK Sp.J. M. Bogdał & T. Kotwica, ul. Ściegiennego 270B, 25-116 Kielce - 2017-05-19 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNIK WIERTACZA - od 600 PLN

Pomoc przy pracach wiertniczych, obsługa maszyn.
GEOFORMA Bernard Wójcik - 2016-07-15 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Praca na sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Kielce (świętokrzyskie)

PRAKTYKANT W ODDZIALE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO - nieodpłatny

- sprawdzanie poprawności dokumentacji projektowej,- archiwizowanie dokumentacji.
ŚWIĘTOKRZYSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W KIELCACH - 2016-04-19 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR AUTOMATU DO OBRÓBKI METALI /TOKARZ,SZLIFIERZ/ - od 13 PLN

Doświadczenie na podobnym stanowisku.Motywacja do pracy.
NSK BEARINGS POLSKA S.A - 2016-07-14 - Kielce (świętokrzyskie)

CIEŚLA/ZBROJARZ - 1 850 - 5 000 PLN

wg stanowiskaosobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym 602-641-292 w godz. 08:00-15:00
mBUD sp. z o.o. - 2016-01-11 - Kielce (świętokrzyskie)

HANDLOWIEC / MENAGER DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW - od 1 850 PLN

Monitorowanie rynku, nawiązywanie relacji handlowych z nowymi i utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami, realizacja działań sprzedażowych.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Maxtel sp zo.o. - 2016-05-17 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER - 997,4 PLN

Staż w firmie "Złoty Kłos".Program stżu do zapoznania w pokoju nr 39.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Kielce (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymywanie porządku i czystości w pomieszczeniach oraz na terenach zewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kielce (świętokrzyskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 1 300 PLN

Prowadzenie zajęć z osobami dorosłymi ze spektrum całościowych zaburzeń rozwojowych. Kontakt tel. 41 366 08 56
Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Autyzmem - 2016-03-15 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWNIK GOSPODARCZY - od 2 100 PLN

w/g stanowiska
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - 2017-06-08 - Kielce (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Staz w Kancelarii Notarialnej.Program stażu do zapoznania w pokoju 48.
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 100 PLN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie czystości na terenie pawilonu handlowego Merkruy Market w Kielcach ul. Zagnańska 69. Kontakt tel. 695 150 889
Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - 2016-12-23 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER ROLET ŻALUZJI - od 1 850 PLN

Mile widziane doświadczenie zawodwe lub umiętności manualne.
PPHU "ROLMAX" w Kielcach - 2016-07-07 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 2 000 PLN

Montaż instalacji napowietrznych, sieci światłowodowych
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Kielce (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 2 500 PLN

Usługi fryzjerskie. Kontakt tel. 880 430 388
Salon Fryzjerski "STYL" Izabela Rusin, Kielce, ul.Kryształowa 4 - 2017-02-16 - Kielce (świętokrzyskie)

OGRODNIK - 12 - 15 PLN

GARDENIA - 2016-04-13 - Kielce (świętokrzyskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Konserwacja i naprawa samochodów osobowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kielce (świętokrzyskie)

DYSTRYBUTOR GAZETEK REKLAMOWYCH - 200 - 250 PLN

Dystrybucja gazetek reklamowych- gazetki do rozniesienia 1 raz w tyg. w godz. popołudniowych
kontakt przez OHP - 2017-05-23 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR MINIKOPARKI - 1 850 - 3 000 PLN

Świadczenie usług minikoparką. Kontakt tel. 530 624 775
FET Sp. z.o.o., Mielczarskiego 123 Kielce - 2016-02-16 - Kielce (świętokrzyskie)