Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLA ( W ODDZIALE SPECJALNYM GIMNAZJUM Sokolniki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sokolniki, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT NAUCZYCIELA W PRZEDSZKOLA ( W ODDZIALE SPECJALNYM GIMNAZJUM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sokolniki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieruszowski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieruszowski

Gmina pracodawcy: Wieruszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieruszów

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy