Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Kurabka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kurabka, powiat: skierniewicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kurabka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skierniewicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łowicki

Gmina pracodawcy: Łowicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łowicz

Ulica pracodawcy: Stanisława Stanisławskiego

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

DRUKARZ - 997,4 PLN

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ASYSTENT ADWOKATA - od 1 850 PLN

Gromadzenie materiałów do sprawy, przygotowywanie pism, opinii, projektów, udział w sprawach pozaprocesowych, kontakt z klientem, kserowanie, skanowanie, przepisywanie dokumnetów, pisanie opinii prawnych. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zielona Góra (lubuskie)

MONTER INSTALACJI IZOLACJI - SERWISANT - od 14 PLN

prace montażowe i serwisowe
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER (182 DOP, STAN. PRACY) - od 1 850 PLN

Oferta wramach refundacji doposażenia stanowiska pracy.Obsługa aparatów fryzjerskich, gospodarowanie preparatami fryzjerskimi, diagnozowanie stanu włosów, dobieranie fryzury do głowy, poznawanie technik rozjaśniających.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Otwock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta,kasy fiskalnej,wykładanie towaru na półki,przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie przy wykonywaniu robót budowlanych, układanie kostki brukowej, obsługi koparki, prawo jazdy - pojazdy do 3,5 tony
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Kobylin (wielkopolskie)

PSYCHOLOG - od 1 850 PLN

organizacja pracy, prowadzenie konsultacji z pacjentem
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - od 1 387,5 PLN

- przygotowywanie produktów np. sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń;- sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień;- prace magazynowe - uzupełnianie zapasów;- utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;-prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji. 3/4 etatu.Równoważny system czasu pracy,zmienne godziny pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 400 PLN

gotowanie, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 11,5 PLN

montaż i pakowanie elementów drewnianych,obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

organizacja spotkań członków stowarzyszenia, organizacja działań promocyjnych, w tym prowadzenie strony internetowej, redagowanie pism i artykułów, obsługa sekretariatu, rejestrowanie (fotografowanie, wideofilmowanie wydarzeń), obsługa urządzeń biurowych, wysyłka faxu, pism.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Turek (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - do 1 900 PLN

Obsługa recepcji hotelowej, rejestracja i wyrejestrowywanie gości.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Majdan Stuleński (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

rozładunek, załadunek, wydawanie i przyjmowanie towarów, wywóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Babiak (wielkopolskie)

OPIEKUN ZWIERZĄT DOMOWYCH - od 2 500 PLN

Prace porządkowe w stajni, opieka nad końmi, kazda ciągnikiem rolniczym, prace porządkowe w ogrodzie.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Zakopane (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace związane z konserwacją dróg
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Prudnik (opolskie)

STAŻ-DORADCA KLIENTA-632 - 997,4 PLN

wg programu osługa klientów, zamaiwanie towaru obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Miodary (opolskie)

TYNKARZ - od 2 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

Sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI-PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - GIEŁDA PRACY 15.09.2016 R. GODZ. 10.00 POK. 30 II PIĘTRO - od 2 000 PLN

Praca przy przygotowywaniu posiłków na kuchni oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, sali jadalnej oraz terenu zewnętrznego. Praca po 8-10h w godzinach otwarcia restauracji. Grafik pracy dopasowany do indywidualnych potrzeb pracownika.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, praca w programach Subiekt, Rewizor, Gratyfikant Program 4-Trans, rozliczanie czasu pracy kierowców, rozliczanie wyjazdów służbowych, pomoc w prowadzeniu akt osobowych pracowników, obsługa programu do wysyłki poczty tradycyjnej
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Pszczyna (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sokółka (podlaskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Myślenice (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 050,32 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Krosno (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 500 PLN

prace zwiazane z budową i wykończeniem budynków, wznoszenie ścian, murowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-19 - Borawe (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 950 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Rzymy-Rzymki (lubelskie)

EKSPEDIENT POCZTOWY - 997,4 PLN

Segregowanie przesyłek, wprowadzanie danych do przesyłek, stemplowanie, przygotowanie przesyłek do wymiany, rozbiór przesyłek pocztowych
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Iława (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed