Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Krotoszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: pomoc w opiece

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krotoszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krotoszyński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Rawicka 7b, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: podanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Ulica pracodawcy: Rawicka

Numer budynku pracodawcy: 7b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER / PO STAŻU - od 1 850 PLN

prace na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Poniatowa (lubelskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat B. Praca w delegacji: kraj-wyjazdy tygodniowe.Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych, montaż tras kablowych, prace pomocnicze.
ELTOM-BUD TOMASZ MAJNERT - 2016-01-29 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Barmanstaż w godz. 8.30-15, 15-23, również w niedziele i święta
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowerok stażu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Racławice (wielkopolskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Montaż instalacji wodno - kanalizacyjnych, montaż instalacji c.o.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

-sporządzanie różnego rodzaju potraw-obsługa urządzań gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SZKLARZ - od 1 850 PLN

wg. zakresu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Strzałków (łódzkie)

FOTOGRAF (J.ANG,J.ROS) - od 2 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

SZTUKATOR - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE POWIERZONEJ PRACY (SZTUKATORSTWO, RENOWACJA ZABYTKÓW, PRACE ELEWACYJNE);WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA PRAC SZTUKATORSKICH, RENOWACYJNYCH, ELEWACYJNYCH, BADANIA WYSOKOŚCIOWE, 5 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO;
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MANIKIURZYSTKA - do 350 PLN

WYKONYWANIE USŁUG W ZAKRESIE MANICURE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ ARTYSTYCZNEGO MALOWANIA PAZNOKCI, ŻEL, AKRYL, ITP., 10 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; ROZKŁAD CZASU PRACY: 8 GODZIN TYGODNIOWO, PRACA RÓWNIEŻ W WOLNE DNI;
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu Dział Sanitarny
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

przyjmowanie i nadawanie korespondencji, przygotowywanie ofert, faktur
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Zakopane (małopolskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie starych i nowych pokryć dachowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Główczyce (opolskie)

PRACE POMOCNICZE W LOKALU GASTRONOMICZNYM - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w lokalu gastronomicznym
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 5,71 PLN

pracownik ochrony
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Poznań (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Układanie segregowanie dokumentów, księgowanie i archiwizacja
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Jasieniec (mazowieckie)

POMOCNIK DO SPRAW CUDZOZIEMCÓW - od 1 200 PLN

obsługa interesantów białoruskojęzycznych, ukraińsojęzycznych i rosyjskojęzycznych, przekazywanie informacji księgowych, dbanie o porządek w filii biura rachunowego, archiwizacja dokumentów, wykonywanie kserokopii
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR MYJNI SAMOCHODOWEJ - do 2 000 PLN

- czyszczenie i konserwacja pojazdów,- obsługa maszyn myjni- zamawianie środków chemicznych,- kontrola właściwego oświetlenia stanowiska pracy,- kontrola kanałów odpływowych i kratek zakrywających studzienki ściekowe, - sprawdzanie stanu ręcznego sprzętudo mycia pojazdów tzn. szczotek długich i krótkich, - kontrola działania sprzętu myjącego poprzez próbne uruchomienie tzw. lancy pistoletowej, - bieżąca kontrola stanu maszyn myjących, - kontrola stanu technicznego bram wjazdowych i wyjazdowych, - utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy, - stosowanie odzieży ochronnej, - w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, związanej z wykonywaniem pracy, uszkodzeniem lub awarią bezzwłocznie powiadomienie przełożonego.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Poźrzadło (lubuskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

Tynkowanie budynków mieszkalnych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Przemyśl (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie pism, odbieranie telefonów, kompletowanie dokumentów niezbędnych dla kierowcyna przejazdy międzynarodowe.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (S, 30+) - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala kart płatniczych, przyjmowanie dostaw towarów, dbanie o porządek na stanowisku pracy, sprzedaż towaru w oparciu o standardy sieci, przygotowywanie posiłków typu Fast Food oraz kawy, obsługa pieca do odpieku półproduktów mrożonych, kontrola terminów przydatności oraz jakości owoców i warzyw
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tarnów (małopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa gości restaueacji
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW CEMENTOWYCH, KAMIENNYCH I POKREWNI - od 1 850 PLN

Przygotowanie i oczyszczenie tablicy kamiennej, przyklejenie folii na tablicę; Wypiaskowanie tablicy kamiennej i oczyszczenie piaskarki oraz sprawdzenie płynów olejowych w piaskarce i kompresorze tłokowym
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Gryfino (zachodniopomorskie)

GROOMER - do 2 000 PLN

Mycie, kompanie zwierząt, strzyżenie, sprzątanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Mysłowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed