Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Kożuchów kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: Pomoc w realizacji zadań wychowawczo - opiekuńczych i edukacyjnych, prowadzenie zajęć edukacyjnych, sprzątanie, pomoc przy posiłkach i czynnościach samoobsługowych dzieci.

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Kożuchów (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kożuchów, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Pomoc w realizacji zadań wychowawczo - opiekuńczych i edukacyjnych, prowadzenie zajęć edukacyjnych, sprzątanie, pomoc przy posiłkach i czynnościach samoobsługowych dzieci.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kożuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosolski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wysoka kultura osobista, dokładność, sumienność, cierpliwość, mile widziane doświadczenie na stanowisku pomocy nauczyciela, mile widziany język angielski i niemiecki w stopniu zaawansowanym.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy wydane przez PUP oraz CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: nowosolski

Gmina pracodawcy: Nowa Sól

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Sól

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 1c

Profil działalności pracodawcy:
Niepubliczne przedszkole "Akademia Malucha" ul. Szprotwaska 21 w Kożuchowie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola