Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Kotowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kotowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc w przygotowaniu zajęć dydaktycznych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kotowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane wykształcenie średnie.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Należy zgłosić się osobiście do swojego doradcy klienta po skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Chynów (mazowieckie)

OBSŁUGA RECEPCJI/ MARKETING - od 1 850 PLN

Obsługa recepcji, przygotowanie ofert handlowych, rozliczanie kasy, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

POMOC MECHANIKA - 997,4 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Donosy (świętokrzyskie)

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ - od 1 850 PLN

prowadzenie biblioteki szkolnej
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Lipka (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, obrót pieniędzmi, kompetencje sprzedawcy, język chiński niezbędny do porozumiewania się z zarządem pochozniea chińskiego, klientami, jak i zamawianai towaru i składania raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd i inne, zatępowanie pracowników w razie choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - 997,4 PLN

przygotowywanie powierzchni do malowania
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Sieniczno (małopolskie)

KASJER SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru, pomoc w wyborze asortymentu, metkowanie produktów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Rzeszów (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

kompletacja zamówień, czyszczenie ii testowanie sprzętu elektronicznego, etykietowanie, pakowanie asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Ołtarzew (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- prowadzenie wybranych spraw w Referacie Orzecznictwa Podatków Dochodowych i Podatku od Towarów i Usług, Podatków Majątkowych i Sektorowych, Czynności Analitycznych i Sprawdzających, Spraw Karnych Skarbowych i Wymiany Informacji Międzynarodowej- Prowadzenie wybranych spraw w Referacie Obsługi Bezpośredniej, Identyfikacji i Rejestracji Podatkowej oraz Sekretariatu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Lublin (lubelskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 1 850 PLN

Malarz-tapeciarz, malowanie ścian, tapetowanie ścian, przygotowywanie ścian do prac malarsko - tapeciarskich , dekorowanie i ozdabianie ścian i sufitów. Umowa o pracę w wym. 1 etatu, jednozmianowa , w godz. 7.00do 15.00. Wymagania: wykształcenie - zawodowe, umiejętność malowania i tapetowania, doświadczenie na podobnym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Sierakowice (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Reblino (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-PRACE INTERWENCYJNE EFS POWER - od 1 850 PLN

Archiwizacja dokumentów, sporządzanie dokumentów sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Jabłonów (lubuskie)

OPERATOR PIKOWARKI-OBCINACZ PANELOWY - od 1 900 PLN

pikowanie tkaniny-kontrola , układanie wyciętych blatów pokrowców
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Lubawka (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

samodzielna praca na stanowiskusprzedawca( obsługa klienta, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Konin (wielkopolskie)

1869U - FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Pomoc w pracach księgowych; segregowanie dokumentów; wprowadzanie danych do systemu księgowego; tworzenie korespondencji; kontrola rozrachunków
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

- mycie pojazdów,- obsługa maszyn myjących,- dbałość o porządek w miejscu pracy,- przestrzeganie przepisów BHP.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Gronów (lubuskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szwalniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY - od 1 850 PLN

1. Prace porządkowe i pomocnicze.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Głubczyce (opolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

oferta stazu:archiwizacja dokumentów znajdujących się na stanie ZOIN, sporzadzanie czystopisów pism, brakowanie dokumentacji niearchiwalnej,
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Piła (wielkopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw wietnamskich oraz azjatyckich
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wólka Kozodawska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i komputera, wydawanie towaru, sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Ciechanów (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK - od 1 100 PLN

pielęgnacja trawników,obsługa kosiarki, pielęgnacja drzew i krzewółw, utrzymanie czystości terenów zielonychi ciągów pieszych w okresie zimowym
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kraków (małopolskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Białobrzegi (mazowieckie)

sprzedaż art.przemysłowych i budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Jednorożec (mazowieckie)

KURIER - SPEDYTOR - od 2 000 PLN

załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Legnica (dolnośląskie)

ASYSTENT DZIAŁU TECHNOLOGICZNO-KONSTRUKCYJNEGO - 13 - 18 PLN

Pomoc przy powstawaniu prototypów produktów lub nowych konstrukcji. Nauka analizy wytycznych, konstruowania i projektowania wyrobów z min. jednej dziedziny: metal, meble, tworzywa sztuczne. Przygotowywanie rysunków technicznych. Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o AUTO CAD, INVENTOR, SOLID, RHINO itp. Kontrola terminowości, jakości w procesie powstawania prototypów lub nowych konstrukcji.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Siedlce (mazowieckie)