Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Borzechów-Kolonia kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Borzechów-Kolonia (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Borzechów-Kolonia, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borzechów-Kolonia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubelski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 28.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Mełgiewska

Numer budynku pracodawcy: 11c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Koło (wielkopolskie)

OPERATOR PRAS W PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

obsługa prasy do produkcji drewna
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Klonowy Dwór (warmińsko-mazurskie)

MONTER ŻALUZJI - 997,4 PLN

przygotowanie elementów aluminiowych do rolet i moskitier,cięcie tkanin do rolet,składanie elementów składowych rolet,sprawdzanie funkcjonalności, składanie moskitier,pakowanie wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Wielki Konopat (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW (KEY ACCOUNT MANAGER) - (WYDANIE OPINII STAROSTY) - od 2 400 PLN

Organizacja pracy podległym pracownikom, odpowiedzialność za nadzorowanie, koordynowanie procesów związanych z obsługą zagranicznych klientów firmy.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Żabia Wola (lubelskie)

LIDER ZESPOŁU IS IPG - od 15 700 PLN

sporządzanie analiz ryzyka systemówinformatycznych zarządzanych w ramach organizacji ISDM oraz przygotowywanie planów poprawy obszarów działania tych systemów;zarządzanie zespołem 3 analityków; sporządzanie analizy globalnychprojektów informatycznych zarządzanych w ramach organizacji ISDM podkątem bezpieczeństwa danych i środowiska kontrolnego; kontrolowanie iusprawnianie procesu dostępu do danych osobowych w globalnych systemach informatycznych zarządzanych w ramach organizacji ISDM; kontakt oraz koordynacja prac dostawców usług informatycznych podkątem bezpieczeństwa informacji przekazywanych oraz procesowanych przez dostawców; wspieranie właścicieli systemów informatycznych oraz menedżerów projektów w obszarze zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa informacji oraz środowiska kontrolnego.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kraków (małopolskie)

FARMACEUTA - od 2 500 PLN

Farmaceutaoferta dla osób do 30 roku życiasporządzanie, wytwarzanie, wydawanie oraz wykonywanie analizy jakościowej, ilościowej prdoktów leczniczych i wyrobów medycznych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wiązownica (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 2 100 PLN

koordynacja obiegu dokumentów wewnątrz organizacji, obsługa klienta w języku ukraińskim i rosyjskim, obsługa kontahentów ze wschodu
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Kraków (małopolskie)

MONTER WENTYLACJI I KLIMATYZACJI - od 2 000 PLN

MONTAŻ WENTYLACJI I KLIMATYZACJI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE MECHANICZNE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POW. 3M, UDOKUMENTOWANE 5 LETNIE DOŚWIADCZENIE
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - 997,4 PLN

Staż w firmie ZIO - MAX.Program stazu do zapoznania w pokoju 36.
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNIK MECHANIKA MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

diagnostyka usterek i naprawa maszyn rolniczych, bieżący serwis, wymiana oleju, ostrzenie łańcuchów, obsługa elektronicznych katalogów maszyn
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

POZOSTALI MONTERZY I KONSERWATORZY INSTALACJI KLIMATYZACYJNYCH I CHŁODNICZYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia do nabijania klimatyzacji w pojazdach,odgrzybianie
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Bartkowice (śląskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - do 2 407,44 PLN

Opieka nad osobami starszymi,współpraca z pielęgniarkami,obsługa urządzeń pomiarowych
kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SYSTEMÓW LOJALNOŚCIOWYCH - do 4 245 PLN

Obsługa zapytań klientów. Zarządzanie detalicznym doświadczeniem klientów lojalnościowych. Przetwarzanie rejestracji. Zarządzanie danymi osobowymi.
kontakt przez PUP - 2017-10-06 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 1 850 PLN

sprzedaz paliwa, obsługa kasy fiskalnej, serwowanie kawy
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Przasnysz (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 13 PLN

Pakowanie asortymentu.Praca na terenie powiatu wadowickiego oraz na obszarze całej Polski.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Andrychów (małopolskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

Techniki usług kosmetycznych, masaż gorącymi kamieniami, przekłuwanie uszów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wadowice (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Ciechanowiec (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów w branży ogrodniczej
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KELNER-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa gości w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Grotniki Duże (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 2 000 PLN

Obsługa magazynu, załadunek oraz rozładunek towarów, wypisywanie dokumentów magazynowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Brzesko (małopolskie)

TECHNIK TELEKOMUNIKACJI - od 1 860 PLN

wykonywanie pomiarów linii światłowodowychreflektrometrem światłowodowym, ocena jakości spawania oraz ułożenia światłowodu, dokumetacja powykonawcza
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc przy sporządzaniu posiłków, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sandomierz (świętokrzyskie)

kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Łapy (podlaskie)

POZOSTALI KASJERZY BANKOWI I POKREWNI- PO STAŻU - od 1 850 PLN

Pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

TAPICER MEBLOWY - od 2 000 PLN

oklejanie konstrukcji mebla wybraną piankąoraz owatą, tapcerowanie montaż okuć mebli tapicerowanych itp.
kontakt przez PUP - 2017-10-30 - Gorzyce (małopolskie)

BARMAN - od 2 000 PLN

barman
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Borowie (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie dokumentacji, w tym dokumentacji medycznej, gromadzenie i porządkowanie dokumentów, obsługa sprzętu biurowgo
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Kielce (świętokrzyskie)