Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Poznań kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poznań, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
pomoc nauczycielce w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo - wychowawczej, spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych, organizowanie wypoczynku dzieci, utrzymywanie w ładzie i porządku pomieszczeń i terenu placówki, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 15.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Zaświadczenie o niekaralności

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA (STOISKO MIĘSNO - WĘDLINIARSKIE) - do 1 850 PLN

Obsługa klienta na stoisku mięsnym, odbiór towaru pod względem ilościowym i jakościowym.
kontakt przez PUP - 2015-10-29 - Rymanów-Zdrój (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - 997,4 PLN

Operator maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KUCHARZ KUCHNI UZBECKIEJ - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Warszawa (mazowieckie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

- łączenie elementów i części konstrukcyjnych ze stali, metalu, żeliwa
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Korczyna (podkarpackie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, nadzór nad magazynem, tworzenie raportów
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY OBRABIAREK DO METALI I POKREWNI - od 1 900 PLN

ustawianie obrabiarek celem wyprodukowania artykułów metalowych; obsługa i monitorowanie obrabiarek; wykrywanie wad i usterek maszyny; mierzenie wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów za pomocą przyrządów pomiarowych; wymiana zużytych elementów maszyny;przygotowywanie harmonogramów produkcji
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kolonia Poczesna (śląskie)

POMOCNIK MALARZA - od 950 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

przyjmowanie i diagnostyka samochodowa, naprawy bieżące i okresowe, organizowanie o utrzymanie wyposażenia stanowiska.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Praca na stanowisku elektromontera.Miejsce pracy: Kraków + delegacje
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS. TURYSTYKI - 997,4 PLN

1. Sprzeda ofert turystycznych.2. Układanie programów turystycznych imprez krajowych i zagranicznych.3. Obsługa turystycznych systemów rezerwacyjnych.4. Pomoc w organizowaniu i rozliczaniu imprez turystycznych.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Siennica (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Nowy Targ (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

- prace przy obróbce drewna,- produkcja wyrobów tartacznych i wyrobów stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gola Wąsoska (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

pracownik produkcji
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH - od 2 000 PLN

sortowanie surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Górki (mazowieckie)

POZOSTALI PROJEKTANCI GRAFIKI I MULTIMEDIÓW - 997,4 PLN

testosowanie projektów, wykonywanie prostych zleceń dla klientów w zależności od umiejętności
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Brenna (śląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 15 PLN

telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie klientom z Chin informacji o produktach
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MASARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Miłakowo (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi od 2 do 6 roku życia, dbanie o higienę dzieci, dbanie o czystość w przedszkolu, pomoc podczas posiłków oraz podczas zajęć dydaktycznych, zabawa z dziećmi, nauczanie dzieci języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Gostyń (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zbiór i sortowanie owoców, cięcie sadu, sadzenie drzewek, prace porzadkowe, zworzenie owoców do przechowalni
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kozietuły Nowe (mazowieckie)

wykształcenie zawodowe, doświadczenie w zawodzie min.1 rok, upr.spawacza MIG/MAG, miejsce pracy: Tychy, Będzin, Tomaszów Maz.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

zgrzewanie rurociągów z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Mława (mazowieckie)

1471U PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Radom (mazowieckie)

GLAZURNIK - do 2 700 PLN

wykształcenie zawodowe budowlane, staż pracy 3 lata, umiejętność obsługi maszyn do cięcia płytek, przygotowanie powierzchni i gruntowanie, układanie glazury i terakoty, fugowanie,
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Ząbki (mazowieckie)