Praca ASYSTENT LOGISTYKI Siedlisko Polfrost Terminal Sp. z o.o. Siedlisko 4

Stanowisko: ASYSTENT LOGISTYKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów spółki w procesie spedycyjnym eksport - import

Data publikacji: 2016-06-01

Lokalizacja: Siedlisko (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Polfrost Terminal Sp. z o.o. Siedlisko 4

14-500 Siedlisko 4, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów spółki w procesie spedycyjnym eksport - import

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT LOGISTYKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedlisko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: braniewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Braniewo

Zawód: pracownik działu logistyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: Polfrost Terminal Sp. z o.o. Siedlisko 4

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, bezpośredni kontakt z pracodawcą

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: braniewski

Gmina pracodawcy: Braniewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlisko

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik działu logistyki