Praca ASYSTENT KUPCA Łozienica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łozienica, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KUPCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łozienica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: goleniowski

Zawód: pozostali zaopatrzeniowcy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Zakładowa 3, 72-100 Goleniów, powiat: goleniowski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: goleniowski

Gmina pracodawcy: Goleniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Goleniów

Ulica pracodawcy: Zakładowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali zaopatrzeniowcy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

- rozkładanie zwrotnych potwierdzeń odbioru- rozkładanie pism- zszywanie akt egzekucyjnych- adresowanie- regadowanie pism- zapoznanie się ze specyfikacją pracy w kancelarii komorniczej- zadania zlecone przez komornika
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Słupca (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

obsługa programu księgowewgo, obsługa programu do fakturowania
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Chojna (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - od 2 300 PLN

praca w zawodzie-prace administracyjne, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

okreslone we wniosk7u
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Łobez (zachodniopomorskie)

OPERATOR KOPARKI I OPERATOR ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

Obsługa maszyn ciężkich do produkcji i sprzedaży kruszyw. Wskazane uprawnienia na ładowarki lub koparki kat. II oraz doświadczenie min. 3 lata
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Ołdrzychowice Kłodzkie (dolnośląskie)

UCZESTNIK PROGRAMU ROZWOJU TALENTÓW W OBSZARZE TECHNOLOGII - do 5 333,33 PLN

Realizacja planu szkoleniowego Campus Graduate Program. Współpraca w kwestiach technicznych z członkami zespołu oraz działu. Projektowanie oraz ulepszanie istniejących rozwiązań oraz zdobywanie wiedzy na temat rozwijanych aplikacji. Powdrożeniowe wsparcie dostarczonych rozwiązań. Komunikacja pomiędzy zespołami wymagań biznesowych, analizy, programowania oraz testowania.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT W WYDZIALE BUDŻETOWO KSIĘGOWYM - 997,4 PLN

prowadzenie spraw związanych z obsługą bankową Urzędu, prowadzenie postępowań podatkowych, inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Lubań (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ - od 1 850 PLN

Przewóz rzeczy Polska, Ukraina, Dania, Norwegia, Szwecja, Holandia
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK DO SPRAW HODOWLI DROBIU - do 1 850 PLN

nadzór nad prawidłowym funkcjonowniem maszyn na fermie drobiu, obsługa fermy drobiu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Krzymosze (mazowieckie)

TESTER EKSPLORACYJNY - od 2 500 PLN

Testowanie eksploracyjne i ad-hoc oprogramowania wspomagającego nauczanie. Znajomość fakturowania i procesów biznesowych. Oprogramowanie będzie implementowane poprzez wdrożenie na terytorium Ukrainy i Rosji (online). Umowa o dzieło, ok. 160 h pracy w miesiącu. Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Grabiszyńska
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI OPIEKUNOWIE DZIECIĘCY - 997,4 PLN

Program stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Teresin (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Poznanie struktury i obiegu dokumentów, wprowadzanie faktur do rejestru, dekretowanie i księgowanie faktur, uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Korzeniew (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe: fakturowanie, rozliczanie zmian, przyjmowanie towaru i inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Zgorzelec (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - do 1 850 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Radomsko (łódzkie)

KSIĘGOWA (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Zabrze (śląskie)

ZBROJARZ - od 2 200 PLN

Czytanie i analiza rysunków roboczych na podstawie której przygotowanie stali zbrojeniowej i montaż szkieletów zbrojeniowych, a także czyszczenie, prostowani, cięcie siatek i szkieletów zbrojeniowych. Praca w zespole ukraińskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Stare Polesie (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Skrzydlów (śląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 900 PLN

Sprzedaż asortymentu dostępnego na stacji oraz paliw
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Zamość (lubelskie)

BIBLIOTEKARZ - od 1 000 PLN

Zakup i opracowywanie zbiorów. Konserwacja i oprawa zbiorów, użytkowanie zbiorów.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Praszka (opolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

obróbka kamienia (cięcie, szlifowanie), montaż wykonanych elementów
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wohyń (lubelskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

- prace związane z wykańczaniem budynków zgodnie z projektem budowlanym- prace murarskie, tynkarskie- wykonywanie podłóg- malowanie ścian pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Cisiec (śląskie)

zawarty w programie stażu.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Tczew (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST FP (11) - 997,4 PLN

apoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łódź (łódzkie)

KELNER 208 - od 2 000 PLN

podawanie posiłków, napojów i utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Mszczonów (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Pakowanie kopert
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR BELOWNICY - od 1 850 PLN

Operator belownicy
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Sworzyce (wielkopolskie)

ŚWIADCZENIE USŁUG PIZZERA - od 1 500 PLN

Przygotowywanie półproduktów, wypiek i przygotowywanie pizzy, dyspozycyjność w godzinach otwarcia lokalu 11-22.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed