Praca ASYSTENT KUCHARZA KUCHNI ORIENTALNEJ Końskie kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT KUCHARZA KUCHNI ORIENTALNEJ

Wynagrodzenie: od 1 200 PLN

Zakres obowiązków: - pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni orientalnej; - sprzątanie lokalu; - przygotowywanie zamówień dla dostawców

Data publikacji: 2016-07-25

Lokalizacja: Końskie (świętokrzyskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
- pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni orientalnej; - sprzątanie lokalu; - przygotowywanie zamówień dla dostawców

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KUCHARZA KUCHNI ORIENTALNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Końskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Zawód: pomoc kuchenna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

Data zakończenia pracy: 30.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
wietnamski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 3 lata doświadczenia zawodowego przy przygotowywaniu posiłków, umiejętność szybkiego krojenia, umiejętność rozbiru mięsa, pracowitość, dobra organizacja pracy, punktualność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Staszica 2, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: konecki

Gmina pracodawcy: Końskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Końskie

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pomoc kuchenna