Praca ASYSTENT KSIĘGOWEJ Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc w rozliczanbiu operacji finansowych, księgowanie faktur, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

INSPEKTOR DS. WINDYKACJI - do 3 700 PLN

Bieżąca obsługa interesantów ( dłużników). Dekretowanie i księgowanie dowodów w systemie informatycznym. Sporządzanie wezwań do zapłaty ( dokumentacja do Sądu)
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Konin (wielkopolskie)

POMOCNIK KAMIENIARZA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace fizyczne nie wymagające kwalifikacji
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I STARSZEJ FŚW - od 1 750 PLN

opieka nad osobą starszą i niepełnosprawną, kąpiel, karmienie
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Mieroszów (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wykształcenie min. zawodowe (mile widziane elektryczne), doświadczenie mile widziane lub konieczne w przypadku braku wykształcenia elektrycznego, uprawnienia SEP mile widziane, prawo jazdy kat B.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

Wykonywanie toalet, wspólne spacery. pomoc w czynnościach dnia codziennego.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Płock (mazowieckie)

MONTER MASZYN ROLNICZYCH - 2 000 - 2 100 PLN

montarz maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

SPRZEDAWCA ART. ZIELARSKO MEDYCZNYCH - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. zielarsko medycznych i zdeowej żywności
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MAGAZYNU + ST PO WER - 997,4 PLN

- rozładunek towarów,- konfekcjonowanie towaru,- przygot. jednostek logistycznych,- obieg dokuemntacji magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 16/0334 - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Złotów (wielkopolskie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

sprzątanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Iława (warmińsko-mazurskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

produkcja i prace pomocnicze przy produkcji wędlin i wyrobów wędliniarskich
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Sława (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Bierzwnik (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stachlew (łódzkie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Marcelów (łódzkie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze sekretariatu, pomoc w prowadzeniu elektronicznego obiegu dokumentów, pomoc w przygotowywaniu i przekazywaniu do Archiwum Zakładowego dokumentów archiwalnych, pomoc w obsłudze interesantów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Borki (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy; przedłużanie rzęs przynajmniej metoda 1:1; pielęgnacja dłoni i stóp : manicure i pedicure klasyczny i hybrydowy; ew. wykonywanie makijażu
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Kraków (małopolskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Szycie i przeróbki krawieckie.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łęg Probostwo (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - 997,4 PLN

zgodny z proghramem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE WIELOOSOBOWE STANOWISKO SPRAW KARNYCH SKARBOWYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie postępowań, udział w czynnościach dochodzeniowych, obsługa urządzeń biurowych i komputera, sporządzanie pism, wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chorzów (śląskie)

Zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Grodków (opolskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - 997,4 PLN

opieka nad starszymi
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Lubochnia (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Strzegom (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

1. Manicure tradycyjny, hybrydowy, hybrydowy z przedłużeniem i zdobiennictwem.2. Stylizacja paznokci na formie.3. Obsługa urządzeń: kombajn kosmetyczny, frezarki do manicure i pedicure.4. Zbiegi pielęgnacyjne i upiększające na stopy. 5. Zabiegi na twarz: oczyszczanie manualne twarzy, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, darsonwalizacja, jonoforeza, sonoforeza, mezoterapia, mezoterapia, zabiegi kwasami, zabiegi przeciwtrądzikowe, nawilżające itp.6. Masaż twarzy, szyi, i dekoltu.7. Henna na brwi z regulacją, henna na rzęsy.8. Depilacja ciała.9. Makijaże okolicznościowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Garcz (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Ocieplanie karton - gips.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Sokołowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK ŚLUSARNI - od 1 750 PLN

Przygotowanie detali do spawania.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Borowina Sitaniecka (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

nauka przygotowywania posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed