Praca ASYSTENT POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI Tychy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
kontakt z klientami biura, pozyskiwanie ofert sprzedaży, wynajmu, niekaralność, wprowadzanie ofert do sytsemu Galactica, prezentacja ofert - również w terenie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Zawód: pośrednik w obrocie nieruchomościami

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 21.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt średnie preferowane wyższe, znajomość j.angielskiego lub j.niemeickiego,prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta,

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy. Oferta utworzona w ramach rezerwy MPiPS przeznaczona dla osób poniżej 30 roku życia

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Budowlanych

Numer budynku pracodawcy: 59

Profil działalności pracodawcy: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pośrednik w obrocie nieruchomościami