Praca ASYSTENT DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH Lubin kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie rejestrów przetargów, rejestracja pism przetargowych, monitoring rynku zamówień publicznych

Data publikacji: 2016-01-18

Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
prowadzenie rejestrów przetargów, rejestracja pism przetargowych, monitoring rynku zamówień publicznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DZIAŁU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywna znajomość języka angielskiego, dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Jana Kilińskiego 12b, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubiński

Gmina pracodawcy: Lubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubin

Ulica pracodawcy: Jana Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 12b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw zamówień publicznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI K/M - od 1 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Warszawa (mazowieckie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

STAŻ w PHU DELCO SYSTEM.Program stażu do zapoznania w pokoju 55
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH / SERWISTANT - od 3 300 PLN

Serwis naprawa, montowanie żurawi wieżowych na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Rumia (pomorskie)

RECEPCJONISTKA - od 1 850 PLN

Pprzyjmowanie i łączenie rozmów tel., prowadzenie ewidencji usług, przygotowywanie zestawień i raportów, wystawianie faktur za świadczone usługi.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Siedlce (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 1 850 PLN

operator maszyn CNC
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i odbiór towarów, konfekcjonowanie, wypisywanie listów przewozowych
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Kocmyrzów (małopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

Projektowanie instalacji sanitarnych (wentylacji, wody, kanalizacji, gazu, ogrzewania) sieci i przyłączy zewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MONTAŻYSTA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Jaworzno (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

prace biurowe w referacie finansowym
kontakt przez PUP - 2017-08-07 - Ozorków (łódzkie)

MAGAZYNIER - STAŻ - 997,4 PLN

ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARU, UKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SPRZĄTACZ/KA/PRACOWNIK GOSPODARCZY K/M - od 2 016 PLN

wykonywanie usług czystościowo-porządkowych na terenie marketu spożywczego (praca w systemie 2 zmianowym), uzupełnianie środków higienicznych w łazienkach i toaletach, okurzanie, zmiatanie i mycie, praca ręczna i przy użyciu maszyn czyszczących (automatów myjących), obsługa maszyn czyszczących, przepychanie wózków sklepowych, dbanie o tereny zewnętrzne, np. zamiatanie i mycie, zbieranie papierków oraz wykonywanie innych zadań porządkowych zleconych przez przełożonego. Dbanie o powierzony sprzęt.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK PRZYGOTOWYJACY DREWNO - od 1 750 PLN

obróbka materiałów do produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Dąbki (pomorskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Wykonywanie standardowych czynności związanych z lakierowaniem samochodu, przygotowywanie pojazdów do napraw lakiernniczych lub blacharskich, prace przygotowawcze (czyszczenie, oklejanie, szlifowanie, podładowanie), wykonywanie napraw powłok lakierniczych, lakierowanie elementów nadwozi, polerowanie powłok lakierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Sulejówek (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- PRACE INTERWENCYJNE EFS POWER - od 1 850 PLN

Sprzedaż wyrobów cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Szprotawa (lubuskie)

SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE) - od 2 000 PLN

obsługa klientów, doradztwo, obsługa kas fiskalnych, wystawiane faktur
kontakt przez PUP - 2017-08-09 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - do 3 500 PLN

projektowanie kompozycji graficznych oraz grafik do folderów reklamowych dla klientów ze Wschodu, tworzenie elementów graficznych zarówno przy pomocy oprogramowania do grafiki rastrowej jak i wektorowej, projektowanie grafiki 3D, wizualizacji, udział w wydarzeniach kulturowo - oświatowych.
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA KATEGORII B I A - od 2 080 PLN

- dostawa towary- prace magazynowe i p[orzadkowe
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Kościerzyna (pomorskie)

SPEDYTOR KOLEJOWY - 997,4 PLN

sporządzanie dokumentacji przewozowej, sporządzanie zestawień przewozowych, obsługa urządzeń biurowych, odbieranie, dostarczanie dokumentów do miejsc dalszych, związanych ze zleceniem spedycyjnym (rejon Stacja PKP Małaszewicze), wykonywanie innych prac zleconych przez zwierzchnika, opiekunów
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Małaszewicze (lubelskie)

STAJENNY - od 925 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK TELEKOMUNIKACJI (STAŻ) - 997,4 PLN

Technik telekomunikacji (staż)
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Imielin (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w punkcie gastronomicznym
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Nowy Targ (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Wykonywanie indywidualnego planu sprzedaży, realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia) pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi, opracowywanie raportów z wykonywanych działań. Wykształcenie średnie ogólnokształcące, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B. - wymagane.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Mysłowice (śląskie)

SZWACZKA - od 1 000 PLN

Szycie odziezy sportowej (dzianina, bawełna, poliester, poliamidy)Obsługa maszyn szwlaniczych: overolck, stębnówka, autlap, renderkaObsługa maszyn pomocniczych: guzikarka, zgrzewarka, napownica, dziurkarka
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Złotoryja (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Łasin (kujawsko-pomorskie)