Praca ASYSTENT DYREKTORA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DYREKTORA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie minimum średnie,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.10.2016

Podobne oferty pracy

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 220 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Kuskowizna (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 1 850 PLN

Przewóz towarów w transporcie międzynarodowym na wschód
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Łuków (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 926 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Projektowanie, wykrój i szycie odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Zgierz (łódzkie)

KUCHARZ TAJLANDZKI - od 1 900 PLN

Przygotowywanie, gotowanie potraw kuchni tajskiej.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK II STOPNIA - od 1 850 PLN

prowadzenie rejestru pozwoleń na budowe, sprawdzanie zgłoszeń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wieluń (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 900 PLN

obsługa traka taśmowego. Praca jednozmianowa na pełen etat w godz 7-15, umowa o pracę na czas określony, wynagrodzenie 1900 zł brutto miesięcznie. Wymagania pracodawcy: pożądane wykształcenie zawodowe i doświadczenie w obsłudze traka taśmowego, stanowisko również dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz osób bez doświadczenia, najważniejsze są chcęci do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Miechucino (pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY (POWER) - 997,4 PLN

dla os. do 30 r.ż. czytanie dokumentacji produkcyjnej mebli., zapoznanie się z produkcja, rozpisywanie elementów mebli, ciecie płyty meblowej, okleinowanie formatek , składanie mebli , montaż u klienta itp
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

informatyk
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Mościszki (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kobylin (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

praca w magazynie - art. papiernicze, przyjmowanie towaru, inwentaryzacja magazynowa, przygotowanie towaru do spedycji
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA KLIENTA NA EKSPOZYCJI SZAF PRZESUWNYCH - od 1 850 PLN

- sporządzanie ofert dla Klientów; -wykonywanie projektów zabudów meblowych w programie komputerowym
P.H.U. "AWIN" ADAM WINIARSKI - 2016-08-25 - Kraków (małopolskie)

PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Białobrzegi (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 1 850 PLN

-Znajomość obowiązujących instrukcji i przepisów dotyczących powierzonego odcinka,pracy oraz umiejętność praktycznego ich stosowania,-Organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowa i terminowa realizację zadań,-Przestrzeganie przepisów w zakresie bhp i ppoż oraz sanitarnych określonych w stosowanych regulaminach i instrukcjach,-Przestrzeganie dyscypliny pracy,-zachowanie ładu, porządku i czystości na stanowisku pracy,-Zabezpieczenie mienia przedsiębiorstwa przed zniszczeniem i kradzieżą,-Dbałość o należyty stan techniczny.zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, umiejętności: sporządzanie potraw kuchni indyjskiej wg. oryginalnych receptur; uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; doświadczenie zawodowe 3 lata na w/w stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: sporządzanie potraw kuchni indyjskiej według oryginalnych receptur.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Praca przy produkcji materiałów budowlanych (gipsy, farby, tynki) obsługa maszyn, transport i załadunek materiałów.Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe, doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

prace ślusarsko- spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Dzierzgoń (pomorskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

referent ds. księgowości
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 900 PLN

Wykonywanie czynności w zakresie ogólnobudowlanym
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Odbieranie wraz z magazynierem towaru zgodnego z zzmówieniem, fakturą dostawy i procedurami HACCP, prawidłowe składowanie towaru zgodnie z zasadami, utrzymywanie porządku w magazynach dokładna znajomość i ścisłe stosowanie procedur HACCPSytem pracy :dwunastogodzinny
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Mielec (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Trzebielino (pomorskie)

KOORDYNATOR DS. MARKETINGU I LINII PRODUKTOWEJ - od 6 800 PLN

- koordynuje i wdraża komunikację marketingową na rynek turecki- obsługa strony internetowej w języku tureckim z funkcji administratora- przygotowytwanie i tłumaczenie katalogu z produktami na rynek turecki- wdrażanie strategii marketingowej na dany rynek (turecki)- inne tłumaczenia marketingowe z języka angielskiego na turecki- ekspert w dziedzinie danej linii produktowej - rynek turecki
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zabierzów (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze w piekarni
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Jabłonka (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Olsztynek (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR ZGRZEWARKI SZYNOWEJ (ŻAGAŃ) - od 2 500 PLN

Obsługa urządzenia do zgrzewania szyn.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Żagań (lubuskie)