Praca ASYSTENT DS. PROTETYKI SŁUCHU (O) Tarnów ACS SŁUCHMED Spółka z o.o.

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa osób niedosłyszących, uzupełnianie kalendarza wizyt, dbanie o wizerunek firmy, pomoc w doborze i sprzedaży aparatów słuchowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. PROTETYKI SŁUCHU (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: protetyk słuchu*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe, mile widziane zdrowie publiczne (audiofonolog), doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera i sprzętu biurowego, mile widziany dyplom protetyka słuchu; praca w Tarnowie w godz. 8.00-16.00 lub 9.00-17.00; obsługa osób niedosłyszących, uzupełnianie kalendarza wizyt, dbanie o wizerunek firmy, pomoc w doborze i sprzedaży aparatów słuchowych; wynagrodzenie 1900zł brutto. Kontakt: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o., e-mail: rekrutacja (at) sluchmed.pl

Nazwa pracodawcy: ACS SŁUCHMED Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: protetyk słuchu*