Praca ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI Gniezno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
segregowanie dokumentów, kompletowanie dokumentów, archiwizacja, korespondencja

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, humanistyczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, administracyjne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Sobieskiego 20, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK PRZY PRODUKCJI LODÓW - 14,63 - 19,95 PLN

Pomoc przy produkcji lodów, zaopatrzenie
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA CYSTERNY - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdu, załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem, nadzór oraz pomoc osobom wsiadającym i wysiadającym, czynnościspedycyjne, obsługę codzienną pojazdów i przyczep,inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy, niezbędne formalności administracyjne, utrzymanie pojazdu w czystości
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - do 1 850 PLN

sporządzanie dokumentacji kosztorysowej praz powykonawczej, opracowywanie projektów budowlanych, nadzór techniczny nad robotami budowlanymi, zarządzanie brygadami roboczymi
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Radzimów Dolny (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY RPO) - od 1 750 PLN

Zgodnie ze złożonym wnioskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kozłowo (warmińsko-mazurskie)

MONTER - 2 000 - 3 500 PLN

Wykonywanie instalacji telefonicznych , spawanie światłowodów, namierzanie i naprawa uszkodzeń, układanie korytek kablowych i montaż skrzynek
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Częstochowa (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bukowno (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU( UE, RYNEK PAKISTAŃSKI) - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie , preferowane wyższe, umiejetność : znajomość rynku tekstylnego w UE i pakistańskiego, prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: 5 lat w branży tekstylnej i handlowej, znajomość j. angielskiego, urdu w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: Nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi z rynków UE oraz rynku pakistańskiego w tym negocjowanie warunków współpracy, koordynowanie procesów sprzedaży, planowanie i nadzorowanie podejmowanych działań marketingowych, przygotowywanie ofert handlowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, pozyskiwanie kontrahentów w branży tekstylnej z rynków UE, Pakistanu.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - 1 850 - 2 000 PLN

Przygotowywanie dań wg. menu.Sporządzanie zamówień towaru. Sprawdzanie terminów ważności.Przyjmowanie towaru do magazynu.Utrzymanie czystości.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murowanie, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI URZĘDNICY DO SPRAW PODATKÓW - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Siemiatycze (podlaskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - zapoznanie się z organizacją pracy na stanowisku sprzedawcy, odbycie szkolenia BHP, zapoznanie się z towarem handlowym, jego rodxzajem, różnorodnoścvią, fasonem i modelem, nauka skutecznej rozmowy sprzedażowej, działania marketingowe, promocyjne, zapoznanie się z zasadami i dokumentami przyjęć, zwrotów, przecen towarów handlowych, właściwe eksponowanie towaru w sklepie i witrynie sklepowej, dbanie o porządek na stanowisku pracy, sporzadzanie zamówień towarowych, obsługa kasy fiskalnej, nauka rozliczeń bezgotówkowym na terminalu płatniczym, znajomość kart płatniczych, kredytowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

pomoc w wykonywaniu zadań przypisywana pracownikom Urzędu Gminy w zakresie referatu finansowego- aktualizacja ewidencji gruntów i budynków
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Stanisławów (mazowieckie)

KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 9 750 PLN

odpowiedzialność za realizację zaawansowanych usług Cisco w obszarze głosu , video, współpracy, usługi będą obejmować projektowanie, instalację, usługi aktywne dnia 2, w ramach umowy usług dla dużego przedsiębiorstwa, współdziałane z klientami firmy Cisco w sposób regularny w ramach rozbudowanego międzyfunkcyjnego zespołu obejmujęcego kierownika projektu i członków zespołu usług klientowskich
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kraków (małopolskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNY (S) - 997,4 PLN

Ewidencja przychodzących i wychodzących dokumentów, stosowanie rzeczowego wykazu akt, sprawdzanie i kwalifikowanie dokumentów uczniów, zapoznanie się z zasadami rekrutacji uczniów do szkoły, zapoznanie sie z dokumentacją prowadzoną w szkole
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Wojnicz (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN TARTACZNYCH - od 2 500 PLN

Obsługa strugarki czterostronnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK SOLARIUM - od 925 PLN

zgodne zestanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA- OBSŁUGA MONITORINGU - od 1 850 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala, przyjęcie towaru, wyłożenie towaru, zmiana ekspozycji, utrzymanie porządku w miejscu pracy i przy sklepie
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Niemcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - do 2 000 PLN

transport towarów, trasy międzynarodowe
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Praca przy komputerze, obsługa korespondencji, weryfikacja dokumentacji, udział w kontrolach budów i utrzymania obiektów budowlanych, przygotowywanie projektów postanowień i decyzji adm. (zakres obow. wg programu stażu)
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bełchatów (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Sławno (zachodniopomorskie)

ASYSTENT SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

kontakt z chińskimi dostawcami i odbiorcami, obsługa klientów i kasy fiskalnej, planowanie, rozliczanie, przygotowywanie raportów, kompletowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

- prace ogólnobudowlane- montaż ogrodzeń siatkowych / panelowych- produkcja elementów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Pinczyn (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymywanie ładu i porządku firmy, drobne prace remontowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOC TERAPEUTY (W RAMACH PRAC INTERWENCYJNYCH RPO) - od 1 850 PLN

Przygotowanie pomocy dydaktycznych, asystowanie i pomoc osobom niepełnosprawnym w treningach samoobsługi, towarzyszenie w zajęciach w formach indywidualnych i grupowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed